Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

     
18 березня 2011 року під голуванням заступника керівника апарату-начальника організаційного відділу В.І.Кулакова проведено засідання обласної ради по роботі з кадрами за участю директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М.Іжи.

    18 березня 2011 року під голуванням заступника керівника апарату-начальника організаційного відділу В.І.Кулакова проведено засідання обласної ради по роботі з кадрами за участю директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М.Іжи. На засіданні було розглянуто питання:
        1. "Про підсумки підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій у 2010 році"
        2. "Про організацію роботи щодо впровадження у 2011 році заочно-дистанційної форми підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій"
        3. "Про організацію та проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращій державний службовець" у 2011 році"
    З доповідями по першому та другому питанням виступив заступник директора - начальник Центру ПКК С.Г. Давтян. У доповіді з першого питання проаналізовано проведену у 2010 році роботу з підвищення кваліфікації державних службовців Одеської обласної та районних державних адміністрацій. Завдяки спільним зусиллям працівників Центру ПКК Інституту, відділу кадрової роботи та нагород, організаційного відділу апарату облдержадміністрації, керівників райдержадміністрацій у 2010 році план-графік виконано в повному обсязі, із 538 запланованих підвищили кваліфікацію 557 осіб (103,5%):

Вид підвищення кваліфікації

план

факт

%

тематичні короткотермінові семінари

198

164

82,8

виїзні семінари

242

277

114,4

тренінг «Правові засади запобігання та протидії корупції»

26

43

165

тренінг «Українська ділова мова»

23

29

126

спецкурс «Інформаційні технології»

49

44

89,7

Всього

538

557

103,5    Навчально-тематичні плани короткострокових семінарів були розроблені відповідно до змін чинного законодавства та нормативно-правової бази; сучасних потреб органів влади та були спрямовані на надання слухачам спеціалізованих функціональних навичок. Саме тому серед загальної кількості 678 начальних годин інтерактивні форми становлять 88%. До проведення занять активно залучались керівники, працівники апарату та структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації.
    Працівниками Центру ПКК та викладачами кафедри інформаційних технологій та систем управління спільно з працівниками Обласного інформаційно-аналітичного центру у 2010 році вперше було впроваджено спецкурс "Основи роботи в системі електронного документообігу "ДокПроф2".
    Разом з тим заступник директора - начальник Центру ПКК С.Г. Давтян звернув увагу на недоліки, які мали місце у 2010 році: в першу чергу на недостатню роботу керівництва та кадрових служб окремих районних державних адміністрацій щодо направлення слухачів на семінари. З метою забезпечення своєчасного направлення державних службовців на підвищення кваліфікації в Центрі ПКК листом виконуючого обов'язки голови обласної державної адміністрації Н.А. Чегодар від 1 жовтня 2010 року №01/38-5817 головам районних державних адміністрацій було дано доручення щодо безумовного виконання вимог пункту 3 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 серпня 2010 року № 649/А-2010 "Про організацію підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій".
    Саме на вирішення питань явки слухачів на навчання в Центрі ПКК та на виконання Перспективного плану роботи Інституту у 2010 році розпочато роботу щодо впровадження заочно-дистанційної форми підвищення кваліфікації державних службовців Одеської області ІV - VІІ категорії посад. Заочно-дистанційна форма підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади є сучасною формою отримання знань. Підвищення кваліфікації в дистанційному режимі має значні переваги: посадовці підвищують свій професійний рівень без відриву від роботи, не витрачаючи час та кошти на відрядження, отримуючи в режимі он-лайн завдання для самостійного опрацювання. Нова форма роботи з підвищення кваліфікації була підтримана членами обласної ради по роботі з кадрами. Заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу В.І.Кулаков запропонував розробити матеріали та провести семінар з вивчення Закону України "Про доступ до публічної інформації"
    Активна дискусія відбулась після виступу заступника начальника управління державної служби України Головного управління державної служби України в Одеській області О.І.Яворської з питань організації та проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращій державний службовець" у 2011 році". Виступаючи відмітили відсутність фінансування проекту та низький рівень фахової підготовки більшості конкурсантів

 

Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©