Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

УПРАВЛІННЯ САМОВРЯДУВАННЯ


Стоянов Іван Іванович


Посада: : заступник голови студентського самоврядування інституту - голова студентського самоврядування факультету менеджменту та бізнес-технологій.
Контакти: vladichen2017@gmail.com, Instagram:vanya___stoyanov, +380679499338

Головним завданням ради самоврядування, я вважаю створення дієвої системи самоуправління, яка є засобом організації життя студентського колективу, залучення студентів до планування, організації та контролю навчального процесу. Результати навчальної, виховної та суспільно-корисної діяльності слухачів і студентів дають підстави для створення ефективної команди та підготовки майбутніх менеджерів-лідерів.

Рогошкіна Марина Іванівна


Посада: секретар студентського самоврядування інституту
Контакти: marinarogozhkina12@gmail.com, +38073223354
В першу чергу, посада секретаря дає можливість розвинути в собі організаторські навички, що так потрібні у майбутній професії . Крім усього іншого з'являється можливість ближче пізнати життя інституту і допомогти йому . Я планую допомагати моїм колегам для досягнення поставленої мети і особистим прикладом надихати студентів до активної участі в житті інституту.

Тодорова Дар`я Михайлівна


Посада: голова комітету моніторингу навчального процесу і права
Контакти:todorova.dashunia@gmail.com,+380968218724
Наша комісія є безпосередньою ланкою зв’язку між студентами та деканатом факультету. Ми слідкуємо за виконанням обов'язків інституту перед студентами. Відстоюємо інтереси студентів з правової точки зору. Також досліджуємо та приймаємо до уваги суспільну думку студентів, складаємо статистичні звіти за результатами атестацій та сесій, аналізуємо соціально – психологічні характеристики студентського колективу.

Українець Інна Віталіївна


Посада: голова комітету науково-дослідної роботи, міжнародних і міжвузівських зв'язків
Контакти: 0939353692; 0676976763; i.love.odessa79@gmail.com
В основі будь-яких молодіжних проектів завжди лежать наукові дослідження. Я планую залучати студентів до наукової діяльності, розширити зв'язки нашого інституту з вітчизняними та іноземними вищими навчальними закладами. Підтримка міжнародних міжвузівських зв'язків є одним з пріоритетних напрямків діяльності самоврядування. Займаю активну життєву позицію.

Федорчук Вероніка Леонідівна


Посада: голова культурно-просвітницьког комітету
Контакти: : +380932383443; Instagram: veronicavilinska
Культура - це те, що робить нас різними і об'єднує. Наша ціль – виявлення творчих здібностей студентів. Поліпшення відносин між студентами завдяки співпраці у сфері культури. Зробити студентське життя яскравішим і цікавішим

Задорожний Євген Валерійович


Посада: голова спортивно-масового комітету
Контакти: +380671992001 zadoroghniy98@gmail.com
Кожен управлінець повинен мати не лише високі моральні якості і освіту, а в першу чергу міцне здоровя. Головним завданням нашої комісії є пропагування здорового життя, завдяки проведення спортивних заходів, і проведенні різноманітних спортивних змагань.

Ворона Дмитро Вікторович


Посада: голова PR - комітету (інформаційно-рекламного)
Контакти: +380672124459 dmitriyvorona199843@gmail.com
Сьогодні ефективна інформаційно - рекламна діяльність вищого навчального закладу, визначає його місце на ринку освітніх послуг. Ми піклуємось про формування позитивного іміджу нашого інституту, факультету менеджменту. Наше завдання - формувати корпоративну інформаційну політику та висвітлювати всі кращі надбання в діяльності факультету. Нашою головною метою є:
1) Організація активного студентського життя в нашому інституті.
2) Активна рекламна програма нашого закладу не тільки під час вступної компанії, а і під час усього року.
3) Організація нестандартних презентацій, подій нашого інституту для збільшення кількості абітурієнтів.
4) Збільшення інтересу до студентського життя і цікавих подій у стінах нашого інституту.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©