Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

ПРО СЛУХАЦЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ОРІДУ НАДУ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

        На факультеті державного управління діє самоврядування слухачів денної форми навчання. Головним органом слухацького самоврядування є Рада слухачів - загальні збори слухачів.
        Метою діяльності органів слухацького самоврядування є сприяння сумлінному виконанню слухачами своїх обов'язків з одночасним захистом їх прав та інтересів, сприяння організації навчально-виховного процесу в інституті, формуванню нової високопрофесійної еліти публічних службовців на засадах ділової співпраці з директором, посадовими особами, які здійснюють керівництво інститутом та його структурними підрозділами.
        Загальними зборами слухачів обираються виконавчі органи слухацького самоврядування.
        При Раді слухачів діють комітети: фінансово-господарський, культурно-виховної роботи, спортивно-оздоровчий, навчально-науковий, по захисту прав слухачів, міжнародних зв'язків та прес-центр. Голова слухацького самоврядування представляє інтереси слухачів на засіданнях Вченої Ради інституту. Свою діяльність виконавчі органи здійснюють через спільні засідання з старостами академічних груп, "круглі столи", консультації, конференції, семінари, вечори та інші форми роботи. Новим напрямком діяльності слухацького самоврядування є створення регіональних земляцтв.
        При безпосередній участі виконавчих органів Ради слухачів відбулись конкурси по відбору слухачів для стажування в Центральних органах виконавчої влади та закордоном. Не обходяться без участі Ради і святкові події в інституті, так весь управлінський склад приймає активну участь в організаційних комітетах по святкуванню Дня факультету, державних свят та інших подій. Без уваги не залишаються традиційні свята Новий рік, День сміху, Валентинів день, день студента. Приймаючи участь в роботі слухацького самоврядування ми не тільки поліпшуємо "студентське" життя а й здобуваємо управлінські навички, організаторські здібності та опановуємо мистецтво ділового спілкування та комунікативності.

Положення про слухацьке самоврядування

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©