Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Кафедра Проектного менеджменту

Новини

Загальна
характеристика

Науково-педагогічні
працівники

Навчально-методична
діяльність

Наукова діяльність

Експертна діяльність

Науково-комунікативні заходи

Підготовка до державної атестації

Оголошення
кафедриНовини


8 листопада 2019 року

Cтуденти 1 курсу денної форми магістратури «Менеджмент» вибіркової компоненти «Управління проектами» відвідали смт. Сергіївка м. Білгород-Дністровського за темою виїзного інтегрального практичного заняття «Розроблення концепції проекту створення парку в смт.5 жовтня 2019 року

За планом роботи тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся міні-тренінг на тему «ЕФЕКТИВНИЙ КЕРІВНИК», який провела Пєклун Катерина Вікторівна, сертифікований тренер, старший викладач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Під час заходу було розглянуто основні проблемні точки, які заважають керівнику бути більш ефективним; напрямки розвитку лідерського потенціалу; ролі оточення у розвитку ефективного лідера; проведення самодіагностики; застосування технологій формування лояльності персоналу. Під час міні-тренінгу всі присутні активно ставили запитання, брали участь в обговоренні, обмінювалися досвідом та успішно виконували усі запропоновані активності.


28 вересня 2019 року

За планом роботи тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся майстер-клас на тему «ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ З ОПОРОМ ПЕРСОНАЛУ», який провела Пеклун Катерина Вікторівна, сертифікований тренер, старший викладач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Під час заходу були розглянуті методи, види, причини опору; технології роботи з опором; інструменти роботи з неформальними лідерами та агентами впливу. Під час майстер-класу всі присутні активно ставили запитання, брали участь в обговоренні, обмінювалися досвідом та успішно виконали усі запропоновані активності.


13 липня 2019 року

За планом роботи тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся майстер-клас на тему «Модерація як ефективна технологія взаємодії з персоналом», який провела Пєклун Катерина Вікторівна, сертифікований тренер, старший викладач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Під час заходу були розглянуті основи проектування модераційної сесії, вивчені та практично відпрацьовані сучасні модераційні інструменти.Учасники майстер-класу отримали унікальну можливість самостійно реалізувати певний етап модерації та прийняти зворотній зв'язок від колег за результатами своєї роботи. Всі присутні активно ставили запитання, брали участь в обговоренні, обмінювалися досвідом та успішно виконали усі запропоновані активності.


6 липня 2019 року

6 липня 2019 року за планом роботи тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся майстер-клас на тему «Мотивація та стимулювання персоналу», який провела Пєклун Катерина Вікторівна, сертифікований тренер, старший викладач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України. В рамках заходу учасники ознайомилися з можливостями практичного використання навичок ідентифікації різних типів мотивації та навичок вибору ефективних інструментів стимулювання працівників. Під час майстер-класу було використано такі методи навчання як міні-лекція, аналіз практичних ситуацій, виконання ситуаційних вправ. Учасники тренінгу активно ставили запитання, брали участь в обговоренні та успішно виконали усі запропоновані завдання.


З 3 по 5 червня 2019 року


Викладачі кафедри проектного менеджменту спільно з Управлінням комунікації та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації успішно провели навчально-методичний семінар з підвищення кваліфікації представників інститутів громадянського суспільства Одеської області на тему «Розроблення конкурсних пропозицій для участі у конкурсах проектів». Головними спікерами начального процесу стали Тетяна Безверхнюк - завідувач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор; Ірина Сенча - доцент кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат педагогічних наук, доцент.


З 20 по 24 травня 2019 року


В рамках реалізації проекту Erasmus+ Staff Mobility For Teaching викладачі кафедри проектного менеджменту презентують курс відкритих лекцій для студентів Гданьського університету. З 20 по 24 травня 2019 року в рамках реалізації проекту Erasmus+ Staff Mobility For Teaching представники кафедри проектного менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України презентують курс відкритих лекцій з питань сталого туризму для курортно-туристичних дестинацій польським студентам.


21 лютого 2019 року

На кафедрі проектного менеджменту відбувся методичний семінар на тему «Магістерська робота зі спеціалізації «Управління проектами»: написання, оформлення, захист». У роботі семінару взяли участь завідувач кафедри Безверхнюк Т.М., д.т.н., професор, професор кафедри Левін М.Г.; д.мед.н., ст.н.с., професор кафедри Бабова І.К.; к.т.н., доцент кафедри Яценко О.В.; к.пед.н., доцент, докторант кафедри Сенча І.А.; к.т.н., к.е.н., доцент кафедри Васютинська Л.А. доцент, доцент кафедри Вишневська В.М.; к.т.н., доцент кафедри Азарова І.Б., доцент кафедри Ковалевська А.В., ст. викладач Боровик І.С., провідний фахівець кафедри Устянська А.О. Під час методичного семінару було обговорено питання актуалізації методичних вказівок та рекомендацій до написання магістерської роботи. У результаті узгоджено новий зміст магістерської роботи та методичних рекомендацій до оформлення.


3 грудня 2018 року

Завідувач кафедри проектного менеджменту Тетяна Безверхнюк взяла участь, як експерт з питань проектної діяльності в туристичній сфері, у 1 турі Tourism Stud Camp, організованому Управлінням туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА спільно з Асоціацією «Туризм Одеси». У заході, завданням якого було розроблення студентами вищих навчальних закладів Одеси нового туристичного продукту «Вилково», взяли активну участь студенти 5 університетів. Було презентовано інноваційні проектні рішення туристичних маршрутів, туристичних продуктів та фестивалів для різних цільових аудиторій. Важливо відмітити високу якість підготовки та презентації розроблених студентами проектів. Найкращий проект отримає нагороду – грант на 50 тисяч гривень від приватного інвестора. Нагородження переможців відбудеться 7 грудня 2018 року.


1 грудня 2018 року

На базі кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України, відповідно до плану роботи Тренінгового центру «Управління проектами», завершилося навчання слухачів за навчально-тематичним планом інтенсивного курсу навчання з управління проектами. Курс-інтенсив з управління проектами було індивідуально розроблено за визначеними замовником потребами для громадських лідерів – керівників та членів громадських організацій, які працюють з внутрішньо переміщеними особами. Навчання було організовано на замовлення ГО «Десяте квітня» за допомогою Управління Верховного Комісару ООН у справах біженців. Курс тривав з 05.10.2018 року до 24.11.2018 року. За результатами навчання слухачами було розроблено проектні заявки та презентовано 9 проектів вирішення нагальних проблемних питань за різними напрямами соціального життя внутрішньо переміщених осіб та їх інтеграції в громадах. Для кожного із розроблених проектів, викладачами кафедри проектного менеджменту забезпечено індивідуальний коучинг у дистанційному режимі задля втілення в життя розроблених проектів.


20 листопада 2018 року

Завідувач кафедри проектного менеджменту Тетяна Безверхнюк взяла участь у роботі Форуму «Туристичний потік 2018» та у якості спікеру виступила з дискусійною доповіддю на тему «Гіперболоїд туризму по українські: хто винен? і що робити?». Форум був організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Одеса за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку та Торгово-промислової палати України. Основною метою Форуму є підведення підсумків туристичного сезону 2018 року в Одеській області та обговорення шляхів покращення роботи суб’єктів туристичної індустрії Одеського регіону.


20 років кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ


    26 жовтня 2018 року кафедра проектного менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відсвяткувала свою 20-ту річницю.
На урочистості завітали керівництво, науково-педагогічні працівники, студенти та почесні гості, а також випускники кафедри.
Всіх присутніх привітав зі святом директор інституту, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Микола Михайлович Іжа. Микола Михайлович відзначив досягнення кафедри, вручив ПОДЯКУ колективу кафедри проектного менеджменту за багаторічну плідну працю з підготовки сучасних і креативних менеджерів, ефективне співробітництво з органами публічної влади і бізнес-структурами. Директор інституту побажав всім присутнім успіхів, добра та миру.
В урочистій атмосфері розповів історію створення кафедри перший директор інституту Олексій Петрович Якубовський, за ідейно-організаційної підтримки якого та за грантової допомоги Української асоціації проектного менеджменту, відбулось відкриття першої в України спеціальності «Управління проектами»
З вітальним словом виступив перший завідувач кафедри проектного менеджменту доктор технічних наук, професор Рибак Анатолій Іванович, який згадав історію створення та становлення кафедри, відзначив значні успіхи кафедри в підготовці високоякісних фахівців.
Зі словами привітання звернувся до присутніх випускник кафедри, голова Татарбунарської районної державної адміністрації Пітак Руслан Іванович. Він висловив подяку за отримані знання та навички, отримані в процесі навчання.
Зі словами подяки привітав кафедру випускник Дмитро Усенко, який спочатку з відзнакою закінчив навчання за спеціальністю «Управління проектами» , а через пару років закінчив магістратуру за спеціалізацією «Бізнес-аналітика та управління бізнес-проектами». Він розповів, як отримані знання допомогли оптимізувати роботу та збільшити прибуток компанії, а також побажав кафедрі процвітання та нових професійних звершень.
Тепло привітала викладачів та студентів випускниця кафедри Маккавеєва Олена Олександрівна, директор ЗОШ №18 і висловила щиру подяку за отримані знання та навички.
Вітаємо викладачів кафедри проектного менеджменту, співробітників і студентів факультету менеджменту та бізнес-технологій зі святом!


Дискусійна панель на тему «Проектування, стратегічне планування, управління проектами в публічній сфері: Що? Де? Коли?»


    26 жовтня 2018 року кафедра проектного менеджменту організувала та провела дискусійну панель на тему «Проектування, стратегічне планування, управління проектами в публічній сфері: Що? Де? Коли?».

Модератор панелі : Безверхнюк Т.М.

Спікери панельної дискусії: Сенча І.А. «Стратегічний план стійкого розвитку оздоровчо-рекреаційної зони на території Щасливцевської сільської ради»; Азарова І.Б. «Проекти в публічній сфері»; Andreas Knorr «Road infrastructure PPP in Germany: Why did the ‘F model’ and the ‘A model’ fail?»; Левін М.Г. « Проектна команда: ресурс або скарб?»; Бабова І.К. «Управління змінами у сфері охорони здоров’я: проектний підхід»; Ковалевська А.В., Стельмах О.М. «Нейролінгвістичне програмування в систематиці стратегічних комунікацій»; Вишневська В.М. «Нейромаркетинг – технологія дії на підсвідомість»; Васютинська Л.А. «Краудфандинг як інструмент альтернативного фінансування проектів».

Панельна дискусія викликала жвавий інтерес, питання обговорювались усіма учасниками.


Розпочато роботу семінару «Якість і забезпечення якості у вищій освіті»


    19 жовтня 2018 року завідувач кафедри проектного менеджменту Безверхнюк Тетяна Миколаївна взяла участь у презентації регіональних стартапів, які запускаються у 16 регіонах за секторальної підтримки ЄС в м. Київ та які ідуть за 5 напрямками Стратегії регіонального розвитку


17 жовтня 2018 року

Завідувач кафедри проектного менеджменту Безверхнюк Тетяна Миколаївна взяла участь у міжнародному засіданні Робочої групи представників портів Чорноморського регіону “MedCruise Black Sea Working Group Meeting”, яке відбулось у м. Одеса. Розвиток круїзного судноплавства у Чорноморському регіоні є одним із пріоритетних завдань Міністерства інфраструктури. Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час виступу. Участь у засіданні також взяли керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс та в.о. директора Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС Братислава Дордевіка.Основну увагу було звернено на причини зменшення кількості заходів круїзних лайнерів у Чорноморському регіоні, зокрема, в порти Одеського регіону і перспективи круїзного сезону на 2019-2020 роки.

5 жовтня 2018 року

На кафедрі проектного менеджменту відбулась робоча зустріч з колегами із Вроцлавського університету «Вища банківська школа» (Польща). Делегацію очолювала асистент професора Інституту туризму та відпочинку Julita Markiewicz-Patkowska, PhD. За результатами зустрічі дійшли домовленостей щодо розвитку наукових контактів у сфері туристичної галузі.Дорогі студенти, вітаємо вас с Днем Знань! Бажаємо вам опановувати нове та завойовувати незвідане. Нехай навчальний процес приносить радість, задоволення, користь та якість. Шановні Колеги! Нехай цей навчальний рік пройде успішно та позитивно, нехай він принесе масу задоволення, великих успіхів та звершень, веселих заходів, надзвичайно цікавих занять та посмішок.
Давайте разом розвиватись, прагнути, практикувати, експериментувати!
Знання – ваша віха в житті!

Dear students, happy Knowledge Day! We wish you to gain new and conquer the unknown. Let the studying process brings you joy and accomplishment, effectiveness and quality. Distinguished colleagues! Let this academic year pass successfully and favorably, let it brings lots of delight, huge success and great achievements, cheerful events, unusually interesting classes and smiles.
Let’s develop, aspire, practice and experiment together!
Knowledge is the milestone in your life!

07 липня 2018 року

За планом роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Бізнес-модель CANVAS: призначення, створення і аналіз». Work-shop провів Левін Михайло Григорович – доктор технічних наук, професор, професор кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України, бизнес-консультант. Учасники були ознайомлені з методикою створення та аналізу бізнес-моделі підприємства як сучасного інструменту представлення потенційним інвесторам проектів підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг. При проведенні work-shop на конкретних прикладах з різних сфер бізнесу учасникам було дано відповіді на питання «Як правильно сформувати і використовувати в практичній діяльності бізнес-модель в міжнародному форматі CANVAS». При цьому особливу увагу було приділено аналізу помилок, які допускають менеджери і консультанти при формуванні бізнес-моделей.

Конкурс кафедр

У щорічному конкурсі кафедр ОРІДУ НАДУ при Президентові України кафедра проектного менеджменту перемогла та зайняла І місце! Пишаємось! Так тримати!

04.06.2018 року

На базі кафедри проектного менеджменту розпочав роботу міжнародний науково-практичний семінар «Просторове планування приморських територій: досвід Польщі та України в розвитку курортно-туристичних дестинацій». Першим заходом у межах семінару було проведення круглого столу на тему «Туристичний вектор сталого розвитку приморських територій». У роботі круглого столу взяли участь професори Гданського університету, представники управління туризму, курортів та рекреації Одеської ОДА, керівництво ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» та Асоціації «Туризм Одеси». Під час круглого столу були розглянуті питання розвитку туризму Причорноморських територій України та прибалтійських гмінах околиць Гданська. Також були розглянуті пріоритетні напрямки розвитку лікувально-оздоровчого туризму на Причорноморських територіях та досвід Поморського воєводства республіки Польща у просторовому плануванні на рівні територіальної громади.

В рамках роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Практичні аспекти НЛП та профайлінгу»

19 травня 2018 року за планом роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Практичні аспекти НЛП та профайлінгу». Work-shop провела Ковалевська Анастасія Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри проектного менеджменту, провідний фахівець відділу комунікацій ОРІДУ НАДУ при Президентові України. В рамках заходу гості ознайомилися з можливостями практичного використання НЛП (мовний вплив) та профайлінгу (немовний вплив), базовими техніками вербальної та невербальної ідентифікації при спілкуванні, а також способами впливу та захисту від нього. За результатами work-shop учасники набули навичок із визначення вербальних та невербальних показників впливу та зменшення його негативного ефекту; невербальної ідентифікації особистості при спілкуванні; виокремлення показників неправдивої поведінки при безпосередньому спілкуванні; а також дістали знання щодо вербальних та невербальних особливостей спілкування; основ НЛП; базових положень профайлінгу. Під час під час work-shop було використано такі методи навчання як дискусії, аналіз практичних ситуацій, виконання індивідуальних і групових вправ. Учасники активно ставили запитання, брали участь у дискусії та успішно виконали усі запропоновані завдання.

21 квітня 2018 року

В рамках роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Стратегія просування брендів у соціальних мережах». Work-shop провела Боровик Інна Станіславівна, SMM-менеджер, старший викладач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Проаналізовано профілі відомих українських брендів та блогерів, розглянуто основні методики постановки цілей просування брендів у соціальних мережах та розкрито основні методи та засоби просування брендів. Учасникам було запропоновано розробити рубрикатор інформаційних постів у соціальних мережах.. Методи роботи, що були використані під час Work-shop: міні-лекція, дискусії, індивідуальні завдання. Під час Work-shop учасники активно задавали питання, брали участь у дискусіях та успішно виконали завдання.

24 березня 2018 року

За планом роботи Тренінгового центру кафедри проектного менеджменту відбувся work-shop на тему «Технологія написання проектних заявок для участі у конкурсах проектів». Work-shop провела Безверхнюк Тетяна Миколаївна - доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри проектного менеджменту ОРІДУ НАДУ при Президентові України, проектний менеджер з міжнародною сертифікацією, радник губернатора Одеської області з питань розвитку туристичної сфери та залучення інвестицій.

16 березня 2018 року

Викладачі Інституту – завідувач кафедри проектного менеджменту Безверхнюк Т.М., доцент кафедри проектного менеджменту Сенча І.А., як експерти у складі робочої групи (відповідно до Розпорядження міського голови м. Білгород-Дністровський від 08.11.2017 р. № 261), взяли участь у другому засіданні робочої групи з розробки концепції Стратегічного плану розвитку м. Білгород-Дністровський до 2028 р. Під час засідання обговорено питання Плану і Порядку роботи робочої групи по І етапу розроблення Стратегічного плану, схвалено структуру Профілю міста та визначено терміни виконання і відповідальних, обговорено анкети та методичні питання проведення опитування цільових аудиторій для аналізу заінтересованих сторін.

23 лютого 2018 року

23 лютого 2018 року завідувач кафедри проектного менеджменту, професор Тетяна Безверхнюк взяла участь у роботі форуму «Туристичний кластер Одеського регіону» та окреслила сучасні тенденції й проблемні питання розвитку туристичної сфери в регіоні під час виступу на тему «Сучасні тренди в туристичному бізнесі». Мета форуму – консолідація бізнесу, влади, освіти та науки для розвитку туризму в регіоні, створення туристичних кластерів у районах області для розроблення комплексного туристичного продукту. Організаторами Форуму виступили Управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА та Асоціація «Туризм Одеси». Форумом розпочато цикл заходів Програми покращення туристичної привабливості та конкурентоспроможності туристичного продукту.

Архів новин

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©