Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Урочистості з нагоди 10-річчя заснування факультету менеджменту

       Директор інституту Іжа Микола Михайлович провів урочистості з нагоди 10-річчя заснування факультету менеджменту. За традицією, у грудні місяці, в інституті відбулися урочистості, присвячені Дню факультету менеджменту. Цього року вони були присвячені 10-річчю заснування факультету. З метою підтримки процесів становлення інноваційної діяльності в країні у 1998 році був створений факультет менеджменту в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. За цей період на факультеті здійснено підготовку високопрофесійних фахівців, які працюють в державних і комерційних структурах, крупних транснаціональних компаніях, установах Канади, Таїланду, Італії.
       Під час урочистостей перед випускниками, викладачами і студентами факультету менеджменту з вітаннями виступили: директор інституту Микола Михайлович Іжа; перший директор інституту, завідувач кафедри філософських і соціально-політичних наук Олексій Петрович Якубовський; випускник 2001 року за спеціальністю Управління проектами, заступник голови облдержадміністрації Іван Михайлович Чорбаджи; декан факультету менеджменту Володимир Васильович Гаркуша; декан факультету державного управління Петро Степанович Кривоцюк; представники студентського самоврядування факультету менеджменту та слухацького самоврядування факультету державного управління.
       У вітаннях мова йшла про історію виникнення і становлення факультету менеджменту, його здобутки, перспективи подальшого розвитку з урахуванням модернізації системи навчання та міждисциплінарності підготовки менеджерів. Учасники урочистостей стали свідками яскравого концерту на "Святковому вогнику".

Фотоматеріали.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©