Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

РОЗПОЧАЛОСЯ НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ

       Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади 6 жовтня 2008 року розпочалося навчання за професійною програмою для керівників та заступників керівників структурних підрозділів з земельних питань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств АР Крим та кадрового резерву на ці посади за темою: "Управління земельними ресурсами регіону".
       Після реєстрації слухачів відбулося відкриття семінару, яке провів зі слухачами заступник директора - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Степан Гургенович Давтян. Під час відкриття семінару Давтян С.Г. розповів слухачам про головні завдання Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України і Центру підвищення кваліфікації кадрів, основні завдання і принципи впровадження Дорожньої карти модернізації загальнонаціональної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовці і посадових осіб місцевого самоврядування, правила внутрішнього розпорядку під час навчання, про систему надання навчальних послуг в зазначеному навчальному закладі, права та обов'язки слухачів.
       Навчальний процес зі слухачами зазначеного семінару, згідно з розкладом занять, розпочато "круглим столом" за темою "Етикет в діяльності державного службовця". В роботі "круглого столу" взяли участь викладачі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України завідувач кафедри філософських та соціально-політичних, професор, заслужений працівник народної освіти - Якубовський Олексій Петрович, професор кафедри філософських та соціально-політичних наук, доктор філософських наук - Овчаренко Світлана Володимирівна, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, кандидат філософських наук - Оганісян Михайло Сергійович

Фотоматеріали.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©