Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Відбулась презентація відео матеріалів під назвою: "Сучасне німецьке кіно"
для слухачів, студентів та працівників ОРІДУ НАДУ.

        10 та 11 червня 2008 р. кафедра української та іноземних мов проводила презентацію відео матеріалів під назвою: "Сучасне німецьке кіно" для слухачів, студентів та працівників ОРІДУ НАДУ.
        Були присутні: директор ОРІДУ НАДУ М.М. Іжа; начальник організаційно-методичного відділу ЦПКК Л.С. Шматоваленко; викладачі кафедри української та іноземних мов разом з завідувачем кафедри Т.П. Сазикіною; слухачі І курсу спеціальності "Державне управління", студенти факультету менеджменту.
        Проводила презентацію старший викладач кафедри, канд.. філол.. наук І.А.Черняєва.
        Присутні ознайомились з відео-матеріалами на німецькій мові, які кафедра підбирала та готувала протягом навчального року, а саме: сучасні навчальні, документальні, науково-популярні, анімаційні та художні фільми. Було продемонстровано документальний та художній фільм. Кафедра повідомила про продовження заходів у наступному навчальному році.
        Директор ОРІДУ НАДУ М.М.Іжа повідомив присутніх про заплановані керівництвом заходи щодо поїздок кращих слухачів на закордонне стажування у Німеччину та Францію та про можливість відвідувати факультативні заняття закордонних фахівців.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©