Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

З 10 по 14 вересня 2007 року проведено тематичний короткотерміновий семінар
за темою "Державна політика європейської та євроатлантичної інтеграції України"

        В Центрі підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в період з 10 по 14 вересня 2007 року проведено тематичний короткотерміновий семінар за темою "Державна політика європейської та євроатлантичної інтеграції України" для керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування південного регіону України, міністерств АР Крим.
        Навчально - тематичний план семінару був підготовлений відповідно до вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.12.2006 року № 634-р "Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2007 році Державної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки", інших нормативно-правових документів, навчальних програм, пропозицій кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України, а також Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації.

        В тематичному короткотерміновому семінарі взяли участь:
  • директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат економічних наук Іжа М.М. Він ознайомив слухачів з проблемами модернізації системи професійної підготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
  • професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат філософських наук Оганісян М.С. якій ознайомив слухачів з етикою державного службовця;
  • заступник директора - начальник Центру ППКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України, магістр державного управління - Давтян С.Г. розкрив тему про структурно-функціональні моделі державної виконавчої влади на регіональному рівні;

        Велику зацікавленість викликала тема закордонного досвіду організації державного управління на місцевому рівні, яку освітив професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління Саханенко С.Є.
        З увагою було заслухано виступ професора кафедри філософських та соціально-політичних наук ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доктора філософських наук Балабаєвої З.В. про політичну систему в Україні, її сучасний стан та перспективи розвитку.
        Під час виступу доцента кафедри Європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат наук з державного управління - Ягунова Д.В. слухачі отримали інформацію про діяльність інститутів ЄС, реформування системи ЄС в процесі її розширення, а також про історію, передумови, основні положення та перспективи реалізації Конституції ЄС.
        Про навчання впродовж життя як стратегічний напрямок європейської вищої освіти поінформувала докторант кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат наук з державного управління Колісниченко Н.М.
        Докторант ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат філологічних наук Бронікова С.А. розповіла про ефективну комунікацію, як умову реалізації державної стратегії управління. На думку слухачів цей виступ заслуговує вищої оцінки.
        З лекцію про політичну нейтральність державної служби виступив завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат політичних наук, доцент Свірін М.Г.
        Проблеми розвитку професійної лексики розкрила перед слухачами начальник методичного відділу Центру ППКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України Шматоваленко Л.С.
        Докторант кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат географічних наук, доцент Безверхнюк Т.М. розповіла про впровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади.
        Обмін досвідом роботи відбувся під час проведення круглого столу за участю заступника начальника Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації Муратова О.М., начальника управління економіки та регіональної політики Сімферопольської міської ради Додатка В.П. та начальника відділу Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації Андронової А.В. Відбувся обмін досвідом щодо транскордонного співробітництва та європейської інтеграції, зокрема розглянуто регіональний аспект цього питання.
        Завідувач кафедри філософських та соціально-політичних наук ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат історичних наук, професор Якубовський О.П. розповів про напрями реформування державної служби в Україні вiдповiдно до стандартів Європейського союзу.
        Етапи вступу східноєвропейських країн до Європейського Союзу було розглянуто на засіданні круглого столу якій провели заступник директора, начальник Центру ПКК Давтян С.Г. та заступник директора, завідувач кафедрою європейської інтеграції кандидат історичних наук Кривцова В.М. Для участі в роботі круглого столу була запрошена та виступила зі змістовною інформацією про досвід своєї країни Генеральний консул Румунії в м. Одеса пані Черасела Николаш. Слухачі висловили слова вдячності викладачам, організаторам тематичного короткотермінового семінару за змістовний, цікавий матеріал".


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©