Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

23 березня 2007 року відбувся виїзний семінар в м. Іллічівськ


        В період з 12 по 23 березня 2007 року в Центрі підвищення кваліфікації кадрів проведено навчання для заступників начальників управлінь у справах молоді та спорту Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних державних адміністрацій, начальників відповідних управлінь міських рад міст обласного (республіканського в АРК) значення.
        Навчально-тематичний план був складений з урахуванням пропозицій Міністерства у справах молоді, сім'ї та гендерної політики Автономної Республіки Крим, управлінь у справах сім'ї, молоді та спорту Одеської та Вінницької обласних державних адміністрацій, управління молодіжної політики Одеської міської ради, управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Сімферопольської міської ради.

        На виконання зазначених пропозицій та з урахуванням анкет попереднього опитування, в період навчання слухачі були ознайомлені з найбільш актуальними темами:

 • Політична система в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку;
 • Ефективна комунікація, як умова реалізації державної стратегії управління;
 • Економічні інструменти демократичного врядування на державному та регіональному рівні;
 • Етика публічного управлінця як складова адміністративної культури;
 • Голодомор в Україні 1932 -1933 років у світлі сучасних реалій;
 • Засади нейролінгвістичного програмування;
 • Принципи політичної нейтральності публічних службовців;
 • Соціальні орієнтири державної політики;
 • Система інституцій демократичного врядування в Європейському Союзі та інше.

        Корисною, на думку слухачів, була зустріч з викладачем коледжу Линакр Оксфордського університету Брайаном Майклом. На тематичній зустрічі з ним обговорювалися питання забезпечення ефективного функціонування органів влади шляхом створення "соціального капіталу", актуальні питання проходження державної служби, боротьби з корупцією.

        Набуттю необхідних навиків роботи сприяло проведення практичних занять тренінгів за темами:

 • Ефективне управління робочим часом;
 • Розробка програм міської ради для розвитку сім'ї, молоді та дітей (на прикладі Одеської міської ради);
 • Основні засади реалізації молодіжної політики в країнах Європи на різних рівнях влади;
 • Реалізація сімейної політики та впровадження гендерної рівності в Одеській області;
 • "Підвищення результативності праці керівника";
 • "Методично-правові аспекти проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування", та рольова гра "Формування іміджу сучасного керівника".

        В період навчання було проведено два виїзних практичних семінари з вивчення позитивного досвіду роботи Іллічівської міської ради та Одеського міського центру соціальних служб для сім'ї, молоді та дітей.
        23 березня 2007 року в м. Іллічівськ учасники виїзного семінару ознайомились з організацією роботи по будівництву двох футбольних стадіонів, вивчили практику роботи відділу у справах сім'ї та молоді міської ради з організації та проведення молодіжних заходів на базі міського розважального комплексу "Метрополіс", оздоровчого комплексу " Еліт - теніс - клаб", парку культури і відпочинку "Приморський".
        Під час зустрічі з Іллічівським міським головою Валерієм Яковичем Хмельнюком, представниками молодіжних та громадських організацій міста були обговорені перспективи економічного та соціального розвитку міста, подальші кроки органу місцевого самоврядування по реалізації заходів, направлених на розвиток сім'ї та молоді у місті.

Фотоматеріали.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©