Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Привітання вихованців Михайлівської школи-інтернату
Саратського району з Новим роком та Різдвом Христовим


       14 січня 2010 року слухачі, студенти та представники колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Михайлівську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат Саратського району Одеської області. Від імені керівництва, а також колективу інституту вихованців школи привітали начальник управління персоналом Тихонов Ю.В., голова профспілкового комітету Кудрявцева О.В., представники студентського та слухацького самоврядування - Кублікова О.В. та Покотило В.В. та інші.
       Зустрічі передувала тривала підготовча робота. Колективом інституту зібрано кошти для придбання канцелярських товарів та солодких новорічних подарунків для дітей. Слухачами та студентами протягом двох місяців було підготовлено новорічні подарунки для всіх дітей школи-інтернату.
       Центр культури слухачів та студентів інституту підготував святкову концертну програму. З Новим роком та Різдвом Христовим дітей привітали Снігуронька, клоун Боб та інші казкові герої.
       Особливо приємні враження викликало відвідування музею та кабінету народознавства школи-інтернату, в якому представники інституту ознайомились із витворами декоративно-прикладного мистецтва, виготовленими дітьми власноруч під керівництвом відданих своїй справі педагогів.
       Директор школи - Спориш Віктор Андрійович, педагогічний колектив, а також вихованці школи-інтернату дуже тепло зустріли гостей.
       Представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, в свою чергу, вдячні за можливість зустріти нових друзів, а також сподіваються на подальші теплі дружні стосунки з Михайлівською школою-інтернатом.

Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©