Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

18 лютого 2010 року о 12.00 відбулася зустріч керівництва інституту
з начальниками відділів освіти районів м. Одеси та Одеської області щодо проведення профорієнтаційної роботи

       18 лютого 2010 року о 12.00 годині відбулася зустріч керівництва інституту з начальниками відділів освіти районів м. Одеси та Одеської області щодо проведення профорієнтаційної роботи в рамках засідання колегії управління освіти і наукової діяльності Одеської облдержадміністрації, що проходила на базі інституту.
       В ході зустрічі перед начальниками відділів освіти виступив директор інституту Микола Михайлович Іжа. Він запросив присутніх до співпраці щодо проведення профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл Одеського регіону. Особливу увагу Іжа М.М. звернув на високу якість освіти в інституті, розвинену матеріально-технічну базу та широкі можливості, що відкриваються під час навчання і закладі.
       Начальник управління персоналом Тихонов Ю.В. поінформував присутніх про правила прийому до інституту, умови навчання та запросив прийняти участь у Дні відкритих дверей випускників шкіл та всіх бажаючих.
       Також на зустрічі були присутні заступник директора інституту з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Давтян С.Г., декан факультету державного управління Попов М.П., декан факультету менеджменту Воронов О.І. та співробітники управління персоналом.
       Перед початком зустрічі начальникам відділів освіти були надані рекламні матеріали про інститут та умови вступу до нього.

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©