Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

18 квітня 2007 року
відбувся виїзний короткотерміновий тематичний семінар
"Актуальні проблеми державотворення"
в залі засідань Біляївської районної ради


        На виконання рішення Одеської обласної ради від 30 січня 2004 року №388-ХХІV "Про затвердження програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області на 2004-2008 роки", п.17 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2007 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 28 грудня 2006 року №467/2006-ОР "Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2007 році" 18 березня 2007 року в залі засідань Біляївської районної ради був проведений виїзний короткотерміновий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Біляївського району.
        Програма семінару складена з урахуванням пропозицій голови Біляївської районної ради Семенова О.Ф.
        Заступник директора - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів інституту Давтян С.Г. проінформував про початок роботи щодо прийому слухачів до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Слухачі отримали рекламні проспекти та зразки документів, дізнались про умови вступу до інституту на спеціальності державне управління, управління проектами та менеджмент організацій. Він висвітлив перед слухачами проблеми регламентування діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Під час виступу Шматоваленко Л.С. - начальника методичного відділу Центру ПКК Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України слухачі ознайомились з вимогами до оформлення ділових документів та змінами в українському правописі. Вони оцінили співвідношення моралі і політики в діяльності державного службовця та мали змогу визначити шляхи реформування організації роботи державних установ для більш ефективної роботи Оганісян М.С. - професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування.
        Найбільшу зацікавленість учасники семінару проявили під час виступу Гевеля О.І. - заступника голови Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України і Корой Л.І. - заступника начальника юридичного управління Одеської обласної ради стосовно організації проведення тендерних процедур на місцевому рівні при розгляді вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти". За результатами обговорення даного питання депутати Біляївської районної ради одностайно проголосували за звернення до депутатів Одеської обласної ради щодо сприяння у вирішенні проблемних питань та звернутися до Верховної Ради України з клопотанням про внесення змін до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" від 22.02.2000 №1490-ІІІ.
        Слухачі висловили слова вдячності викладачам за змістовний, цікавий матеріал, викладений у лекціях. Керівники району відмітили високий професійний рівень проведення семінару та запропонували систематично проводити такі заходи.

Фотоматеріали.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©