Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

       В усьому світі в цей день говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія, згадують тих, хто вже помер або смертельно хворий.
       1 грудня 2008 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спільно з організацією "Наші діти" було проведено заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.
       На екрані телевізора в фойє протягом дня транслювались відеоматеріали з інформацією про ВІЛ-інфекцію та правила, яких необхідно дотримуватись для боротьби з епідемією.
       Під час перерв студенти із задоволенням розповсюджували матеріали з інформацією про ВІЛ-інфекцію, шляхи зараження, можливості проходження безкоштовного тестування на ВІЛ, контактною інформацією організацій, що займаються проблемами ВІЛ/СНІДУ.
       В фойє першого поверху, на дошці оголошень поряд з інформацією про шляхи розповсюдження захворювання та способи запобігання його поширенню, розміщено емблему "червону стрічку" - символ боротьби зі СНІДом.
       Слухачі, студенти, працівники та гості інституту, що небайдужі до проблеми, почепили в цей день червоні стрічки як символ співчуття, підтримки та надії на майбуття без СНІДу.


Фотоматеріали.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©