Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

1 березня 2007 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась Тематична зустріч "Бізнес-освіта в США та Україні: загальні риси та відмінності".


        1 березня 2007 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась Тематична зустріч "Бізнес-освіта в США та Україні: загальні риси та відмінності" з директором Міжнародних ініціатив, асистентом директора з питань прийому на програму МВА Стенфордської школи бізнесу (http://www.stanford.edu/) Седі Менсур та директором Американського інформаційного центру освіти Л.О. Столяровою. У зустрічі взяли участь представники студентського самоврядування ОРІДУ, інших вищих навчальних закладів м.Одеси, провідні викладачі факультету менеджменту Одеського регіонального інституту.
        В рамках заходу було розглянуто проблеми, які існують у сфері бізнес-освіти в Україні та США, питання щодо підготовки менеджерів за єдиними стандартами освітньої системи, можливості адаптації позитивного американського досвіду в Україні, механізми вдосконалення навчальних програм, тощо.
        В ході зазначеного візиту також відбулась зустріч С. Менсур та Л.О. Столярової з директором Інституту М. М. Іжею з метою обговорення можливих напрямків співробітництва між ОРІДУ та Стенфордською школою бізнесу щодо вдосконалення системи підготовки фахівців у сфері менеджменту.
        Візит представника Стенфордської школи бізнесу є вкрай важливим для Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, оскільки підготовка висококваліфікованих менеджерів та представників бізнес-структур, які спроможні працювати в сучасних динамічних умовах вільного ринку, є одним з приоритетних напрямків діяльності Інституту. В ході навчання студентів та слухачів спеціальностей "Менеджмент організацій" та "Управління проектами", ОРІДУ активно використовує найкращі зарубіжні методики, залучає до навчального процесу провідних фахівців-практиків бізнес-структур США.
        Візит пані С. Менсур, представника такого відомого та престижного у всьому світі закладу як Стенфордська школа бізнесу, стало черговим важливим кроком в житті Інституту та в розширенні можливостей співробітництва між майбутніми представниками бізнес-кіл України та Сполучених Штатів Америки.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©