Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


        27 лютого 2010 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулись урочисті збори з нагоди випуску магістрів зі спеціальності "Управління проектами" та спеціалістів заочної форми навчання зі спеціальності "Менеджмент організацій"
        На урочистих зборах були присутні керівники органів влади Одеської області та провідних приватних підприємств регіону, серед яких і випускники інституту минулих років, а саме: заступник голови Одеської обласної державної адміністрації, випускник інституту зі спеціальності "Управління проектами" І.М. Чорбаджи; начальник Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, кандидат наук з державного управління Ю.О. Ровинський; директор з економіки та фінансів індустріально-метизної спілки М.О. Маневич; директор ТОВ "Фонтанка", комерційний директор ВАТ НЕК "Юженергоресурси", випускник інституту зі спеціальності "Менеджмент організацій" А.О. Морозюк та інші. Також в урочистостях взяли участь заступники директора інституту, декани, завідувачі кафедр, викладачі, науковці, співробітники, а також слухачі та студенти інституту.
       
        Директор інституту Микола Михайлович Іжа сердечно привітав з успішним закінченням навчання всіх випускників, почесних гостей, колектив інституту та всіх присутніх. Він підкреслив особливу урочистість випуску магістрів та спеціалістів напередодні 15-річчя утворення інституту, 78-річчя утворення Одеської області та 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні та побажав випускникам достойно представляти навчальний заклад в своїй подальшій роботі, в реалізації найуспішніших проектів на благо економічного розвитку України.
        Також Микола Михайлович вручив почесну грамоту Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Національна академія) завідувачу кафедри менеджменту організацій, кандидату економічних наук, доценту Н.Е. Красностановій.
        Привітали випускників та побажали їм успіхів у подальшій професійній діяльності й почесні гості заходу І.М. Чорбаджи, Ю.О. Ровинський, М.О. Маневич та А.О. Морозюк.
        Від імені керівництва факультету менеджменту та професорсько-викладацького складу привітали та закликали гордо нести звання випускника інституту: декан факультету менеджменту, кандидат психологічних наук О.І. Воронов, завідувач кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук, доцент Н.Е. Красностанова та завідувач кафедри управління проектами, доктор наук з державного управління, доцент Т.М. Безверхнюк.
        Зі словами щирої подяки від імені випускників цього року виступили: випускники спеціальності "Управління проектами" Г. Післар, яка отримала разом з дипломом почесну грамоту Національної академії та диплом за кращу магістерську роботу, та В. Жадік, а також випускники спеціальності "Менеджмент організацій" О. Стоянова та О. Семеніхін, який також отримав почесну грамоту Національної академії та диплом за кращу дипломну роботу.
        Урочисте вручення 73 дипломів магістрів зі спеціальності "Управління проектами" та 16 спеціалістів зі спеціальності "Менеджмент організацій" заочної форми навчання здійснювалося директором інституту, керівництвом факультету менеджменту, а також почесними гостями заходу.
        Випускники інституту піднімалися на сцену під звуки фанфар, а в перервах між врученнями дипломів увазі присутніх була представлена цікава концертна програма, підготовлена під керівництвом слухачки факультету державного управління Ю. Пляшкової.
        Зі сцени пролунали виступи: фіналістів конкурсу "України має таланти" ударної групи "Студія-117"; зірок Одеської філармонії, народних артисток України Тетяни Буркацької та Лариси Стадниченко, дует "Доля"; переможниці конкурсу виконавців російського романсу в м. Санкт-Петербурзі, випускниці інституту зі спеціальності "Державне управління" Юлії Романової; чемпіонів України з бальних танців Щерблюка Олексія, слухача факультету державного управління нашого інституту, та його партнерки Ганни Акіменко; лауреата міжнародних конкурсів, головного диригента Одеського цирку, "золотого" саксофону Одеси Ігоря Знатокова.
        Наприкінці урочистої церемонії під "золотим дощем" пролунала пісня "Слався Академія" у виконанні випускників інституту цього року, які отримали дипломи з відзнакою.
        Ведуча урочистої церемонії - слухачка спеціальності "Управління проектами" Олена Гіряєва.
        У вересні 2010 року інститут відзначатиме 15-річчя від дня свого заснування.
        Всього за період свого існування в інституті підготовлена 4321 особа, з яких 2910 магістрів державного управління; 607 магістрів управління проектами; 577 бакалаврів з менеджменту та 227 спеціалістів з кваліфікацією менеджер-економіст.
        До урочистого випуску магістрів та спеціалістів факультету менеджменту в інституті вийшов святковий випуск газети Ради слухацького самоврядування "Академія", на сторінках якої розміщено привітання від директора інституту М.М. Іжи, декана факультету менеджменту О.І. Воронова, відгуки та слова подяки колективу інституту від випускників цього року, а також фоторепортажі яскравих сторінок життя слухачів та студентів.
        До Асоціації випускників інституту, діяльність якої було започатковано у 2009 році, вступили більшість випускників цього року, а також гостей інституту - випускників минулих років.
        На урочистих заходах були присутні представники засобів масової інформації Одеського регіону.
       
             
Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©