Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

      3 березня 2010 року на базі Міжшкільного навчально-виробничого комбінату № 2 Приморського району м. Одеси (вул. Колонтаєвська, 52) відбулася Презентація Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України (ОРІДУ) для учнів випускних класів. Від ОРІДУ в презентації взяли участь начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв, декан факультету менеджменту О.І. Воронов, професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яромич.
       На початку заходу начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв зробив презентацію щодо основних напрямків діяльності Інституту. Зокрема аудиторії була надана інформація про історію створення навчального закладу, факультети та спеціальності, дисципліни, які викладаються, умови вступу до ОРІДУ, насичене культурне життя слухачів та студентів. Особливо було підкреслено можливість покращити знання іноземної мови під час навчання, а також взяти участь у програмах стажування за кордоном в рамках співробітництва ОРІДУ із європейськими партнерами.
       В своїй промові декан факультету менеджменту О.І. Воронов зробив наголос на унікальності ОРІДУ, як навчального закладу, який містить у собі замкнутий цикл підготовки топ-менеджера (від класичного менеджменту до підготовки унікальних проектів та співпраці з державними структурами). Було звернуто увагу на те, що майбутній менеджер повинен мати лідерські якості та добрі амбіції, що факультет невеликий, компактний та мова йде, практично, про штучну підготовку фахівців інвестиційного бізнесу та економічної безпеки в гарних умовах. О.І. Воронов розкрив привабливість участі в громадському житті факультету, яку можна розглядати як практичну підготовку до майбутньої професійної діяльності.
       Професор кафедри менеджменту організацій С.А. Яроміч надала більш детальну інформацію про такі цікаві спеціалізації, як "інформаційна безпека" і "інвестиційний менеджмент", про роботу професорсько-викладацького складу та особливості самостійної роботи студентів. С.А. Яромич розповіла про наукову роботу студентів, формування навичок необхідних для подальшої наукової кар'єри.
       Після презентації представники ОРІДУ були запрошені на зустріч з директором Міжшкільного навчально-виробничого комбінату О.О. Маліковою. Під час зустрічі було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю з метою розвитку профорієнтаційної роботи. Підкреслено необхідність пошуку інноваційних підходів в цій діяльності.
      
Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©