Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Профорієнтаційна робота серед школярів
Тарутинського та Татарбунарського районів Одеської області

       03 березня 2010 року робоча група у складі: першого заступника директора інституту Ахламова А.Г. (керівник групи), начальника управління інформаційних технологій Пігарєва Ю.Б., доцента кафедри економічної та фінансової політики Ковальова Г.І. та начальника управління персоналом Тихонова Ю.В. перебували у відрядженні в смт Тарутине та м. Татарбунари Одеської області з метою проведення профорієнтаційної роботи зі школярами.
       В Тарутинській райдержадміністрації (далі РДА) члени робочої групи зустрілися з директорами шкіл району. Ахламов А.Г., Тихонов Ю.В. і Ковальов Г.І. розповіли учасникам зустрічі про умови вступу та навчання в інституті на факультетах державного управління та менеджменту, а також відповіли на численні запитання. Директорам шкіл було видано рекламну продукцію. Також в РДА відбулася розмова Ахламова А.Г. та Тихонова Ю.В. з головою Тарутинської РДА Костровим О.Н., першим заступником голови Івановим В.М., заступником голови РДА Дундерем В.Г. та начальником райфінуправління Сілоч О.І (останні троє - випускники ОРІДУ 2010 року) щодо направлення на навчання до інституту посадовців району. За підсумками перебування в смт Тарутине Ахламов А.Г. дав інтерв'ю редактору районної газети "Прапор труду" Мангану В.В.
       В м. Татарбунари члени робочої групи зустрілися з майже 100 випускниками шкіл Татарбунарського району. На зустрічі Ахламов А.Г., Тихонов Ю.В. та Ковальов Г.І. розповіли випускникам про особливості вступу та навчання в інституті на спеціальності "Менеджмент", відповіли на запитання. Школярам було видано рекламну продукцію. Також Ахламов А.Г. та Тихонов Ю.В. зустрілися з керівником апарату Татарбунарської РДА Коваль Л.В., іншими працівниками апарату та розповіли про особливості вступу та навчання за спеціальностями галузі знань "Державне управління".


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©