Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Профорієнтаційна робота серед школярів
Тарутинського та Татарбунарського районів Одеської області

       03 березня 2010 року робоча група у складі: першого заступника директора інституту Ахламова А.Г. (керівник групи), начальника управління інформаційних технологій Пігарєва Ю.Б., доцента кафедри економічної та фінансової політики Ковальова Г.І. та начальника управління персоналом Тихонова Ю.В. перебували у відрядженні в смт Тарутине та м. Татарбунари Одеської області з метою проведення профорієнтаційної роботи зі школярами.
       В Тарутинській райдержадміністрації (далі РДА) члени робочої групи зустрілися з директорами шкіл району. Ахламов А.Г., Тихонов Ю.В. і Ковальов Г.І. розповіли учасникам зустрічі про умови вступу та навчання в інституті на факультетах державного управління та менеджменту, а також відповіли на численні запитання. Директорам шкіл було видано рекламну продукцію. Також в РДА відбулася розмова Ахламова А.Г. та Тихонова Ю.В. з головою Тарутинської РДА Костровим О.Н., першим заступником голови Івановим В.М., заступником голови РДА Дундерем В.Г. та начальником райфінуправління Сілоч О.І (останні троє - випускники ОРІДУ 2010 року) щодо направлення на навчання до інституту посадовців району. За підсумками перебування в смт Тарутине Ахламов А.Г. дав інтерв'ю редактору районної газети "Прапор труду" Мангану В.В.
       В м. Татарбунари члени робочої групи зустрілися з майже 100 випускниками шкіл Татарбунарського району. На зустрічі Ахламов А.Г., Тихонов Ю.В. та Ковальов Г.І. розповіли випускникам про особливості вступу та навчання в інституті на спеціальності "Менеджмент", відповіли на запитання. Школярам було видано рекламну продукцію. Також Ахламов А.Г. та Тихонов Ю.В. зустрілися з керівником апарату Татарбунарської РДА Коваль Л.В., іншими працівниками апарату та розповіли про особливості вступу та навчання за спеціальностями галузі знань "Державне управління".


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©