Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

       29-30 березня 2010 року на запрошення керівництва Академії управління при Президентові Республіки Білорусь (АУпПРБ) директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) М.М. Іжа брав участь у зустрічі ректорів академій та інститутів державного управління та державної служби країн ЄврАзЕС. Захід проводився на базі АУпПРБ у м. Мінськ за підтримки Адміністрації Президента Республіки Білорусь. Серед учасників зустрічі були керівники навчальних закладів Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Російської Федерації, Таджикистану, України.
       В ході візиту до Мінська директор ОРІДУ зустрівся з ректором АУпПРБ А.М. Морозевичем, ознайомився з основними напрямками діяльності Академії, обговорив подальші кроки співпраці між навчальними закладами.
       М.М. Іжа взяв участь у Міжнародному діалозі "Управлінська освіта як відповідь сучасним викликам", де виступив з презентацією на тему "Підготовка державних службовців на Півдні України: сучасні аспекти". У своєму виступі директор ОРІДУ ознайомив аудиторію з системою підготовки управлінських кадрів в Інституті, науковою діяльністю закладу, механізмами взаємодії з органами влади регіону, відзначив роль міжнародного співробітництва Інституту та участі в міжнародних проектах з метою вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні.
       В рамках програми заходу М.М. Іжа мав можливість відвідати провідні підприємства Республіки Білорусь, серед яких "МАЗ", "Белкоммунмаш", виробниче об'єднання "Мінський тракторний завод", агрокомбінат "Ждановичі", а також ознайомитися з роботою Національної бібліотеки Білорусі, її технічним оснащенням і інформаційними ресурсами.
       За підсумками зустрічі ректорів академій та інститутів державного управління країн ЄврАзЕС була прийнята резолюція, в якій зокрема наголошується на необхідності системної взаємодії з метою удосконалення національних систем підготовки управлінських кадрів, сприяння розвитку академічної мобільності професорсько-викладацького складу, об'єднання зусиль для участі у міжнародних науково-освітніх проектах і програмах.
Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©