Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

8 квітня 2010 року відбулася зустріч студентів та слухачів інституту з генерал-майором Павлом Васильовичем Каратаєм


       8 квітня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч студентів та слухачів інституту з військовим істориком, автором багатьох наукових публікацій присвячених історій Великої Вітчизняної війни, генерал-майором Павлом Васильовичем Каратаєм.
       У заході взяли участь перший заступник директора інституту - А.Г. Ахламов, заступник директора інституту з наукової роботи - С.А. Попов, декани факультетів, викладачі, співробітники, слухачі та студенти інституту.
       Зустріч відбулася за підтримки "Товариства офіцерів ОРІДУ" і являла собою "зустріч двох поколінь" у рамках заходів інституту щодо відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. П.В. Каратай у своєму цікавому виступі розповів про передумови початку Великої Вітчизняної війни, її ідеологічні підвалини, висвітлив конкретні факти про хід бойових дій тощо. Окрема увага була приділена місту-герою Одесі, населення якого відчайдушно боролося за Перемогу та виявило небачений героїзм і самопожертву, стійко відбиваючи наступи противника. Виходячи з власних спогадів, Павло Васильович ознайомив присутніх з цікавими історичними фактами героїчної оборони нашого міста. Всю свою промову П.В. Каратай супроводжував авторськими віршами.
       Студенти та слухачі взяли активну участь у дискусії, з цікавістю обговорювали окреслені питання.
       Наприкінці зустрічі П.В. Каратай від свого імені та від імені Ради військово-наукової спільноти привітав присутніх із 66-ю річницею визволення Одеси, побажав всім "чистого та мирного неба" та висловив побажання й надалі проводити подібні зустрічі з метою патріотичного виховання молоді та збереження славних традицій дідів і прадідів.
       Присутні від щирого серця подякували Павлу Васильовичу та побажали йому довгих років життя, здоров'я та благополуччя.

Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©