Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Директор Одеського регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України
Микола Іжа відповів на запитання глядачів у прямому ефірі передачі "Панорама області"
на Одеському державному телебаченні


       13 квітня 2010 року в студії Одеського обласного державного телебачення відбувся прямий ефір за участю директора Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Миколи Іжі, присвяченій цьогорічній вступній компанії до навчального закладу.
        Традиційно, під час чергового випуску телепередачі "Панорама області" було проведено інтерактивне опитування телеглядачів. Гість вичерпно відповів на запитання, що були пов'язані з навчально-виховним процесом в Одеському регіональному інституті державного управління.
       Окремі запитання від телеглядачів, що були поставлені директору інституту Миколі Іжі, стосувалися перспектив міжвузівського співробітництва, підготовки кадрів для органів державного управління, взаємодії з громадськими організаціями Одещини та інших регіонів Півдня України.
       У відведений на дзвінки час запитання гостю встигли поставити кілька десятків мешканців Одеси й Одеської області, Необхідно зазначити, що більшість учасників прямого ефіру висловили вдячність науково-педагогічним працівникам інституту й сподівання на подальшу співпрацю.
       Повтор прямого ефіру на м. Одесу відбудеться 17 квітня 2010 року о 7-й годині ранку.


Прес-центр ОРІДУ

Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©