Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

       23 квітня 2010 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч-презентація на тему "Навчальні програми, стажування, академічні обміни у США для України" для слухачів, аспірантів, докторантів, викладачів та державних службовців НАДУ та її регіональних інститутів. Зустріч проводили представник Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, пані В. Терновська (Програма ім. Гамфрі), представники організацій, які займаються питаннями освіти в США, пан Дж. Беднарек та пан В. Жугай. Серед предсавлених програм були: програма IREX, програма стипендій ім. Е. Маскі, програма стипендій ім. Фулбрайта та інші програми академічних обмінів.
       В ході проведення заходу було надано вичерпну інформацію щодо конкурсних умов для кожної програми, термінів подачі документів та фінансування для учасників з українського боку.
       Наприкінці зустрічі відбулося обговорення, в якому взяв участь директор ОРІДУ М.М. Іжа, представники регіональних інститутів.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©