Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Вінниця


       З 12 по 13 квітня 2010 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до м. Вінниця. Метою виїзду було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Вінницької області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
       Представники інституту працювали на базі Вінницької обласної державної адміністрації, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів.
       В рамках візиту керівник групи - перший заступник директора інституту Анатолій Геннадійович Ахламов здійснив зустрічі з заступниками голови Вінницької обласної державної адміністрації Любовью Михайлівною Спірідоновою та Олександром Анатолійовичем Прокопчуком, головою Вінницької міської ради Володимиром Борисовичем Гройсманом, заступником керівника апарату Вінницької облдержадміністрації Валерієм Олексійовичем Бойко та начальником відділу кадрової роботи Костянтином Харитоновичем Герасимюком, а також іншими керівниками органів публічної влади регіону.
       Члени робочої групи приймальної комісії інституту: відповідальний секретар приймальної комісії, декан факультету державного управління Микола Петрович Попов, начальник управління персоналом Артур Олексійович Левицький та головний спеціаліст деканату державного управління Оксана Миколаївна Дзиговська здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
       Інформація про місію та діяльність інституту, а також інформація про роботу представників інституту в Вінницькій області активно висвітлювалась в засобах масової інформації.
       Прийом документів від вступників на спеціальності галузі знань "Держане управління" триває до 9 червня 2010 року.


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©