Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

       Продовжуючи традицію святкування Дня Європи 18 травня 2010 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України було проведено інформаційно-просвітницький захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування "Знайомство з Європою", організований кафедрою європейської інтеграції .
       В межах цієї зустрічі завідувач кафедри європейської інтеграції В.М. Кривцова провела для дітей екскурсію Інститутом, в ході якої діти відвідали читальну залу та абонемент бібліотеки, видавництво, залу засідань Вченої Ради, актову залу, а також Центр дистанційного навчання, де, зокрема, ознайомилися із можливостями використання інформаційних технологій для зв'язку та комунікації в режимі відеоконференції.
       З теплом та радістю дітей зустріли директор інституту Іжа М.М., заступники директора, керівники управлінь та відділів.
Крім того, з метою ознайомлення із навчальним процесом, діти разом з директором інституту Миколою Михайловичем відвідали заняття слухачів факультету "Державного управління" та довідалися про особливості підготовки державних службовців.
       Після цього членами кафедри європейської інтеграції була проведена ділова гра про Європейський Союз з використанням мультиплікаційного та художнього фільмів про Європу та міжгрупове змагання "Європазли", де команди на швидкість складали карту Європу. За результатами конкурсу команда- переможець отримала приз, а інша команда - подарунок.
       Після цього були підведені підсумки конкурсу малюнків для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування "Прогулянки казковою Європою" і переможці теж були нагородженні призами. Найкращі малюнки прикрасили стіни кафедри європейської інтеграції.
       Прощаючись, діти запросили керівництво та працівників інституту до себе в гості на святкування Дня захисту дітей 1 червня 2010 року.


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©