Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

"Про проведення звітно-виборчих зборів первинної профспілкової організації в Одеському регіональному інституті державного управління"


        3 червня в Одеському регіональному інституті державного управління відбулися звітно-виборчі збори первинної профспілкової організації працівників навчального закладу.
        Первинна профспілкова організація Одеського регіонального інституту державного управління - це потужна, самостійна організація. На профспілковому обліку перебувають 264 працівника навчального закладу. Метою діяльності первинної профспілкової організації є здійснення представництва та захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки інституту.
       У звітно-виборчих зборах первинної профспілкової організації взяли участь голова федерації профспілок Одеської області Буратинський В'ячеслав Васильович, директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління Іжа Микола Михайлович, голова профспілкового комітету Кудрявцева Ольга Володимирівна, заступник голови профспілкового комітету Яценко Володимир Архипович.
        Голова профспілкового комітету Кудрявцева О. В. звітувала про роботу профкому інституту. У своєму виступі Ольга Володимирівна доповіла про здійсненні заходи щодо правового захисту інтересів працівників інституту, з питань охорони праці, про здійснені культурно-виховні заходи та виконання Колективного договору.
       Кудрявцева О. В. подякувавала адміністрації інституту і директору Миколі Михайловичу Іжі за плідну співпрацю та порозуміння. Також висловила вдячність всьому колективу за сумлінне виконання своїх професійних обов'язків і стійку громадянську позицію.
       Перед присутніми виступив голова федерації профспілок Одеської області Буратинський В'ячеслав Васильович. Він зазначив, що профспілка Одеського регіонального інституту державного управління є сильною дієвою ланкою профспілок Одеської області, яка здійснює представництво та захист соціально-економічних прав та інтересів її членів. В'ячеслав Васильович подякував керівництву інституту за підтримку діяльності профспілкової організації. Також значну увагу виступаючий приділив питанню розвитку профспілкового руху як в Одеській області, так і в Україні в цілому.
       За досягненні високих результатів у профспілковій діяльності голова федерації профспілок Одеської області Буратинський В'ячеслав Васильович вручив Кудрявцевій Ользі Володимирівні Почесну грамоту, побажав новообраному профспілковому комітету успіхів у роботі.
        У своєму виступі директор Одеського регіонального інституту державного управління Іжа Микола Михайлович високо оцінив роботу профспілкової організації інституту, разом з тим нагадав про необхідність більш системно проводити організаційні та культурні заходи, ефективно використовувати профспілкові кошти. Микола Михайлович побажав всім членам первинній профспілковій організації натхнення та успіхів у роботі.
       Доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Ростіянов Богдан Юрійович у своєму виступі висловив вдячність голові профкому та всьому його складу за сумлінну працю на користь трудового колективу, запропонував визнати роботу профкому задовільною.
        Звітно-виборчі збори закінчилися обранням нового складу профспілкового комітету та Ревізійної комісії.

       Одноголосно було обрано профспілковий комітет Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління у складі:
       Бабій Іван Євгенович - завідувач гуртожитку;
       Бурлак Олена Олександрівна - провідний бібліотекар;
       Воронов Олександр Ігоревич - декан факультету менеджменту;
       Діденко Тетяна Костянтинівна - головний спеціаліст навчально-методичного відділу;
       Зубарева Олена Борисівна - методист вищої категорії відділу організації семінарів за державним замовленням центру підвищення кваліфікації кадрів;
       Кудрявцева Ольга Володимирівна - провідний бібліотекар;
       Пахомова Тетяна Іванівна - завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування;
       Попов Микола Петрович - декан факультету державного управління;
       Сокур Наталя Володимирівна - доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук;
       Усатюк Іван Федорович - доцент кафедри європейської інтеграції;
       Ушаков В'ячеслав Леонідович - начальник економіко-господарського відділу;
       Чебан Олександр Іванович - начальник редакційно-видавничого відділу;
       Яценко Володимир Архипович - старший викладач кафедри філософських та соціально-політичних наук.

        Обрано Ревізійну комісію у складі:
       Куранда Людмила Олексіївна - доцент кафедри економічної та фінансової політики;
       Діуца Іван Володимирович - старший викладач кафедри управління охороною здоров'я та валеології;
       Слізовська Наталія Олегівна - провідний фахівець відділу координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи.

       На першому засіданні профспілкового комітету обрано голову - Чебана Олександра Івановича та його заступника - Ушакова В'ячеслава Леонідовича.
Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©