Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


   

Шановні колеги!
   

    Вітаю вас з національним святом - Днем незалежності України! Це не просто день народження держави, це свято пам'яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за її самостійність та державність.
    Роки незалежності, що минули, були часом нашого спільного руху до сильної Української держави. Багато складних випробувань випало на нашу долю, але всі вони були подолані і ми продовжуємо крокувати разом з країною шляхом перемог та прогресу. Багато відповідальних завдань стоїть перед нами і будь-яке з них не вирішити без професійно підготовлених державних менеджерів, патріотів, високоморальних громадян!
    Свято незалежності - це свято кожної сім'ї, свято нашої любові до рідного краю, свято надії на світлий, справді європейський майбутній день, який готуємо ми наполегливою ефективною працею. То ж давайте зробимо все, щоб пишатися своєю Батьківщиною, шанувати її історію, своєю невтомною працею і талантом вносити щоденний доробок у процвітання України.
    Бажаю, щоб кожен день дарував радість творчої праці, любов рідних і близьких, мир і спокій, добробут і злагоду, надійність, стабільність та впевненість в майбутньому!
    Зі святом Вас!
   

З повагою - директор М.М. Іжа


   

   
   
   
   
   
   
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©