Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

14, 15 та 16 вересня 2010 року з нагоди Дня українського кіно студенти інституту відвідали Одеську кіностудію

   11 вересня 2010 року Україна відзначала День українського кіно. В рамках відзначення заходу управлінням персоналом спільно із Центром культури слухачів було організовано тематичні екскурсії до Музею кіно Одеського відділення Національної Спілки Кінематографістів України, що розташований на території Одеської кіностудії. Протягом трьох днів 14, 15 та 16 вересня 2010 року, невеликими групами, Одеську кіностудію відвідали студенти першого курсу денної форми навчання факультету менеджменту.
    Екскурсію для студентів інституту проводив заслужений діяч мистецтв України, професор, відомий режисер-постановник цілої низки фільмів виробництва Одеської кіностудії, директор музею кіно та легенда одеського кінематографу Вадим Васильович Костроменко.
   В ході екскурсії кіностудією, Вадим Васильович зупинився на основних етапах становлення та розвитку як світової, так і української кіноіндустрії, розповів про цікаві історичні факти життя та творчості видатних діячів кіно а також про сьогоденні проблеми одеського та українського кінематографу.
   Після огляду території кіностудії, екскурсія перейшла до будівлі - архітектурного пам'ятника місцевого значення - садиби Демидової Сан-Донато, який збудовано майже сто років тому. Будова є об'єктом з цікавою історією, вона розкішно оздоблена по фасаду мармуровими барельєфами - портретами Данте Алігьєрі, Шекспіра, Мікеланджело, Рафаеля, Тиціана, Байрона, Пушкіна та ін. В невеликій частині садиби розташовано Музей історії кінематографа Одеси - від першого винахідника кіноапарата одесита Йосипа Тимченка, до останніх років існування державного закладу "Одеська кіностудія". На обліку в музеї знаходиться близько десяти тисяч одиниць збереження: документи, світлини з фільмів, плакати, знімальна та освітлювальна апаратура різних часів, персоналії видатних кіномайстрів, які починали свій творчий шлях з Одеси, ескізи декорацій та костюмів до фільмів, постановочних проектів, акторських проб, деякі костюми, в яких знімались відомі актори в найпопулярніших фільмах Одеської кіностудії, макети декорацій до найбільш відомих фільмів, призи та нагороди одеським фільмам на різноманітних фестивалях.
    По завершенню огляду музею студенти щиро подякували Вадиму Васильовичу за цікаву екскурсію та збереження для нащадків історії українського кіно, а також побажали всім кінематографістам творчого натхнення, плідних здобутків та вдячного глядача, який би гідно цінував їх роботу.


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©