Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

    21-22 вересня 2010 року Одеський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідав експерт проекту Твіннінг п. Вітольд Мікуловський. Основною метою візиту, було продовження проведення SWOT-аналізу з метою подальшої розробки рекомендацій щодо стратегії покращення ефективності організації роботи Національної академії державного управління та її регіональних інститутів.
    В ході візиту експерт зустрівся з представниками адміністрації навчального закладу: першим заступником директора А.Г. Ахламовим, заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником ЦПКК С.Г. Давтяном, деканами факультетів державного управління та менеджменту: М.П. Поповим та О.І. Вороновим. Також пан Мікуловський мав можливість ознайомитись із організацією роботи структурних підрозділів ОРІДУ, а саме: управління інформаційно-телекомунікаційних технологій, центру дистанційного навчання, навчально-методичного та фінансово-економічного відділів.
    На підсумковій зустрічі з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим, 22 вересня, пан Мікуловський висловив подяку адміністрації та співробітникам закладу за корисну інформацію, та висловив надію на подальшу плідну співпрацю в рамках проекту Твіннінг.


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©