Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

ІІ етап німецько-українського міжнародного семінару "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції"

   З 27 вересня по 2 жовтня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) проходив ІІ етап німецько-українського міжнародного семінару "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції", який проводився спільно з Інститутом політичних та адміністративних наук Університету м. Росток (ФРН). Для участі в семінарі до м. Одеса прибула делегація із 8 представників німецького навчального закладу на чолі з професором Фрідхельмом Мейєром цу Натрупом. З українського боку в заході взяли участь представники професорсько-викладацького складу, аспіранти, слухачі факультету державного управління.
    Під час урочистого відкриття семінару директор ОРІДУ М.М. Іжа підкреслив значення заходу в контексті важливості вивчення найкращого досвіду країн Європейського Союзу у сфері державного управління, стисло поінформував аудиторію про основні напрямки діяльності інституту та висловив сподівання на ефективну та плідну роботу семінару. Голова німецької делегації професор Ф. Мейєр цу Натруп від імені Університету м. Росток привітав колектив ОРІДУ із п'ятнадцятирічним ювілеєм, висловив задоволення динамічним розвитком співробітництва між закладами та висловив подяку за надану можливість обміну досвідом з українськими колегами.
    Окрім лекцій та презентацій, які проходили на базі ОРІДУ, до програми заходу було включено візити до установ, що розташовані в Одесі та області. Так 30 вересня було організовано зустріч учасників заходу із Головою Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Удо Буркхолдером. Під час зустрічі учасникам семінару було запропоновано переглянути презентацію про основні напрямки роботи, цілі та завдання Місії. Після презентації пан Буркхолдер відповів на запитання аудиторії, що стосувались основних проблем, які постають перед співробітниками Місії та шляхів їх подолання, співпраці із прикордонною та митною службами Молдови та України.
   1 жовтня учасники семінару здійснили виїзд до Комінтернівського району, під час якого зустрілися із сільським головою с. Візирка І.А. Ососкало. Сільський голова розповів про актуальні проблеми місцевої громади, джерела фінансування бюджету, досвід співпраці з європейськими інвесторами. Гостям було запропоновано відвідати порт "Трансінвестсервіс", динамічний розвиток якого є конкретним прикладом успішного залучення європейських інвестицій. Також делегація побувала у м. Южне, де учасники семінару відвідали сучасний готельний комплекс "Еллада", спортивні споруди, на яких проводяться змагання найвищого рівня. Після цього німецькі та українські фахівці провели зустріч з керівництвом Комінтернівської районної державної адміністрації. Під час зустрічі голова райдержадміністрації І.М. Марзак розповів про специфіку роботи установи, основні завдання, які покладені на неї. В ході дискусії сторони обговорили питання щодо співпраці з закордонними інвесторами, шляхів залучення міжнародної технічної допомоги, інформування потенційних інвесторів про інвестиційну привабливість району. На завершення програми для учасників семінару було проведено екскурсію до села Петрівка, де гості оглянули музей історії села та старовинний замок.
   2 жовтня було організовано візит до Одеського регіонального пункту тимчасового розміщення біженців. Голова управління міграційної служби в Одеській області І.П. Супруновський розповів про історію створення пункту, законодавчу базу яка регламентує роботу із мігрантами в Україні, торкнувся питань співпраці з міжнародними фондами щодо фінансування облаштування приміщень для утримання біженців, сприяння їх інтеграції у суспільство. Після цього учасники заходу мали можливість оглянути умови проживання біженців.
   Під час перебування в м. Одеса члени німецької делегації ознайомились із культурно-історичною спадщиною міста, відвідали Національний академічний театр опери та балету, Музей західного та східного мистецтва, єврейський культурний центр.
    2 жовтня під час закриття семінару директор ОРІДУ М.М. Іжа та професор Ф. Мейєр цу Натруп висловили подяку всім українським та німецьким колегам, які брали участь в організації заходу. Сторони висловили задоволення практичними результатами реалізації Угоди про співробітництво між ОРІДУ та Інститутом політичних та адміністративних наук Університету м. Росток та висловили сподівання на подальший розвиток двосторонньої співпраці у 2011 році.


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©