Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Візит пана Ніколя Тензера, експерта проекту Твіннінг "Підтримка удосконалення підготовки державних службовців в Україні"

   29-30 вересня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) з візитом перебував пан Ніколя Тензер, експерт проекту Твіннінг "Підтримка удосконалення підготовки державних службовців в Україні".
    На початку візиту, пан Тензер зустрівся з першим заступником директора проф. А.Г. Ахламовим. На зустрічі було обговорено питання реалізації проекту Твіннінг та подальшої участі спеціалістів з регіональних інститутів в заходах, передбачених цим проектом.
    Основною метою візиту п. Тензера була участь у дводенному тренінгу "Основи розробки тренінгових навчальних курсів" в якості спостерігача. Тренінг був підготовлений та проведений доцентом кафедри державного управління та місцевого самоврядування Ю.Б. Молодожен на основі матеріалів проекту (тренінг для тренерів). Учасниками дводенної програми навчання були викладачі ОРІДУ та інших вищих навчальних закладів м. Одеса (загалом 14 осіб).
   В ході проведення тренінгу пан Тензер відзначив високий рівень підготовки матеріалів та професійний підхід Ю.Б. Молодожен до проведення практичних занять, активність та зацікавленість з боку учасників тренінгу, висловив сподівання на те, що досвід, набутий викладачами в рамках навчальної програми, буде використаний у подальшій роботі.
   На заключній зустрічі з першим заступником директора проф. А.Г. Ахламовим пан Тензер дав високу оцінку усім заходам в рамках його візиту до ОРІДУ та висловив сподівання щодо подальшої співпраці з інститутом в рамках проекту Твіннінг.


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©