Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

З нагоди Дня українського козацтва 14 жовтня 2010 року у приміщенні читальної зали інституту відбувся круглий стіл

        З нагоди Дня українського козацтва 14 жовтня 2010 року у приміщенні читальної зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл для студентів 1 курсу факультету менеджменту. Модератором круглого столу виступив кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Богдан Юрійович Ростіянов. В роботі круглого столу взяли участь декан факультету менеджменту Олександр Ігорович Воронов та начальник бібліотечного відділу Олена Петрівна Колєсова.
        На круглому столі були обговорені передумови створення, основні етапи становлення і розбудови, а також сучасний стан і перспективи розвитку козацтва в Україні. Силами працівників бібліотечного відділу було організовано тематичну виставку присвячену українському козацтву.
        У ході заходу, О.І. Воронов та Б.Ю. Ростіянов наголосили на важливості національно-культурного та патріотичного виховання в процесі формування молодої особистості та закликали студентів з повагою відноситися до героїчної історії нашого народу, на прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©