Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

3 грудня 2010 року на факультеті менеджменту відбулися організаційні збори щодо участі студентів та слухачів інституту в обласному благодійному марафоні "Допоможи дітям України"
       3 грудня 2010 року на факультеті менеджменту відбулися організаційні збори щодо інформування студентів та слухачів інституту про участь в обласному благодійному марафоні "Допоможи дітям України", організатором якого виступив Одеський обласний благодійний фонд "Прометей" за підтримки Одеської облдержадміністрації, Одеської міськради, а також Одеської обласної служби з питань захисту дітей.
       Представники Благодійного фонду запропонували студентам та слухачам інституту взяти участь в організації та проведенні молодіжно-студентського фестивалю "Допоможи дітям України", виїздах до дитячих будинків, врученні подарунків, організації новорічних свят для вихованців тощо.
       Більшість студентів та слухачів інституту висловили бажання взяти участь у проекті з надання допомоги дитячим будинкам Одеської області.
       Наприкінці зустрічі було сформовано студентську робочу групу та узгоджено з представниками благодійного фонду план подальших дій щодо участі слухачів та студентів інституту у благодійному марафоні.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©