Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

20 грудня 2010 року на виконання доручення Президента України "Щодо забезпечення проведення дня Святого Миколая за ініціативою Президента України всеукраїнської акції "З відкритим серцем до кожної дитини" та з нагоди дня Святого Миколая відбувся виїзд слухачів, студентів та працівників інституту до Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Саратського району Одеської області.

        На виконання доручення Президента України "Щодо забезпечення проведення дня Святого Миколая за ініціативою Президента України всеукраїнської акції "З відкритим серцем до кожної дитини" та з нагоди дня Святого Миколая 20 грудня 2010 року відбувся виїзд слухачів, студентів та працівників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Саратського району Одеської області.
        Виїзду передувала тривала підготовча робота. Трудовим колективом, студентами та слухачами інституту зібрано кошти для привітання вихованців школи-інтернату. На зібрані кошти придбано святкову ялинку з новорічними прикрасами, подарунки для дітей, розвиваючі ігри та солодощі.
        Директор школи Спориш В.А., педагогічний колектив, а також вихованці школи-інтернату дуже тепло зустріли гостей.
        Центр культури слухачів та студентів інституту підготував святкову концертну програму. З Днем Святого Миколая та Новим роком дітей привітали Снігуронька, Дід Мороз, клоун Пончик та інші казкові герої.
        Наприкінці концерту діти прикрасили новорічну ялинку іграшками, виготовленими власноруч спільно з гостями. Дід Мороз від імені директора Миколи Михайловича Іжі та колективу інституту привітав всіх зі святами, а слухачі та студенти вручили вихованцям школи-інтернату святкові подарунки. Свято супроводжувалося піснями, танцями та хороводами навколо ялинки.
        У заході взяли участь представники керівництва інституту, слухачі та студенти, а також представники місцевих засобів масової інформації.
        Проведення таких спільних заходів стало традиційним. Теплі шефські стосунки між колективами двох освітніх закладів було започатковано в 2009 році. Протягом цього часу слухачі та студенти інституту із задоволенням відвідували Михайлівську школу-інтернат і брали активну участь у житті закладу. В подальшому дружні стосунки будуть зміцнюватись, розширюватись та сприяти розвитку духовності студентської та учнівської молоді.Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©