Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)


   Уже стали традиційними зустрічі народного депутата України, першого заступника голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Рафаїловича Гриневецького з професорсько-викладацьким складом, працівниками, аспірантами та слухачами нашого інституту. 30 листопада 2011 року він виступив із лекцією на тему: "Комплексний та системний підхід до забезпечення національної безпеки".
   Були розглянуті питання щодо сучасного економічного, соціального та політичного стану держави. Акцентовано увагу на впливі внутрішніх та зовнішніх чинників, що створюють проблеми національній безпеці. Сергій Рафаїлович окреслив основні проблеми взаємовідносин України з Європейським Союзом, Сполученими Штатами Америки, Російською Федерацією.
    Народний депутат висловив свої думки щодо вдосконалення діяльності Ради національної безпеки і оборони. Повинен бути баланс для прийняття довгострокових стратегічних рішень.
    Зроблено наголос на важливості професійної підготовки управлінських кадрів, які спроможні ефективно працювати в умовах не тільки викликів сьогодення, а й на стратегічну перспективу.
    Наприкінці зустрічі Сергій Рафаїлович відповів на численні запитання присутніх. Директор інституту Микола Михайлович Іжа подякував гостю за цікаву лекцію.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©