Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


    8 грудня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на базі кафедри філософських та соціально-політичних наук було проведено круглий стіл за темою: "Пріоритети та завдання регіональної кадрової політики у контексті розвитку публічної служби".
   У заході взяли участь начальник Головного управління державної служби України в Одеській області Козік А.А, начальник відділу кадрової роботи та нагород Одеської облдержадміністрації Бурлаченко Т.В., професор, завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Пахомова Т.І., викладачі кафедри філософських та соціально-політичних наук та слухачі другого курсу факультету "Державне управління" спеціальності "Соціальна та гуманітарна політика".
   Виступили: начальник Головного управління державної служби України в Одеській області Козік А.А за темою: "Кадрова політика на регіональному рівні у контексті модернізації публічної служби", начальник відділу кадрової роботи та нагород Одеської облдержадміністрації Бурлаченко Т.В. за темою: "Кадровий резерв: його місце і роль у формуванні управлінських кадрів регіону", Якубовський О.П. - к.і.н., професор, за темою: "Стратегія регіональної кадрової політики: шляхи реалізації", завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Пахомова Т.І. за темою "Корпоративна культура як інструмент розвитку людських ресурсів в системі публічної служби" д.н. держ.упр., професор, а також викладачі кафедри Росколотько І.Л., к.філос.н., доцент, за темою: "Людський капітал як важливий фактор соціального розвитку регіону", Титаренко Л.М., к.політ.н., доцент, за темою: "Соціально-психологічні аспекти регіональної кадрової політики", Сокур Н.В., к.політ.н., доцент, за темою: "Кадрова політика як пріоритетний напрям залучення молоді на публічну службу", Ростіянов Б.Ю., к.філол.н., доцент, за темою: "Вітчизняний і зарубіжний досвід кадрової політики і можливості його адаптації в умовах регіону", Яковлева Л.І., к.політ.н., доцент, за темою: "Партійна еліта як складова кадрового корпусу регіону".
   В ході обміну думками були прийняті рекомендації органам виконавчої влади регіонального рівня щодо розвитку пріоритетних завдань регіональної кадрової політики у контексті розвитку публічної служби.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©