Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


   17 грудня 2011 року представники інституту - професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Михайло Геннадійович Свірін та головний спеціаліст навчально-методичного відділу Тетяна Костянтинівна Діденко, взяли участь у зборах учасників молодіжної ініціативи Суворовського р-ну м. Одеси для проведення профорієнтаційної роботи.
   Захід було організовано за підтримки відділу освіти і науки Одеської міської ради на базі табору "Молода гвардія" за участю голови фракції Партії регіонів в міськраді Геннадія Труханова.
   Спортивна культура, творчість, патріотизм, самовдосконалення і самоорганізація - ось тільки деякі принципи діяльності нової молодіжної ініціативи "Завтра Суворовського району". Офіційно приналежність до молодіжної ініціативи юних "суворовців" закріпили посвідченнями, які вручили директорам шкіл.
   Під час заходу представники Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України виступили перед старшокласниками. Учасникам було вручено буклети з інформацією про умови вступу до інституту та запрошення відвідати День відкритих дверей.
   Сьогодні молодь не боїться заявляти про себе на повний голос, не боїться бути ініціативної та демонструвати своє сучасне бачення майбутнього. Саме таку молодь ми б хотіли бачити в аудиторіях нашого інституту.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©