Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

20 січня 20110 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Вінницької областей з відповідальними особами органів державної влади щодо працевлаштування

     20 січня 2011 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Вінницької областей з відповідальними особами органів державної влади з метою проведення співбесід з питань подальшого працевлаштування.
     Директор інституту Микола Михайлович Іжа був головуючим на зустрічах з випускниками з Одеської та Миколаївської областей, зустріч з випускниками з Вінницької та Херсонської областей очолив перший заступник директора Анатолій Геннадійович Ахламов.
     У заходах взяли участь куратори регіонів - заступник директора інституту - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Давтян С.Г. та декан факультету державного управління Попов М.П., а також начальник управління персоналом інституту Левицький А.О.
     У зустрічі зі слухачами з Одеської області взяли участь начальник відділу кадрової роботи та нагород апарату Одеської облдержадміністрації Бурлаченко Т.В. та заступник начальника управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області - начальник відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Яворська О.І.
     Співбесіди зі слухачами з Миколаївської області провели начальник відділу кадрової роботи апарату Миколаївської облдержадміністрації Кондратюк М.В., начальник управління державної служби Головдержслужби України в Миколаївській області Апанасевич В.В. та директор Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Дибченко Д.М.
     Зустріч зі слухачами з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя заплановані на 25 січня 2011 року.
     Директор інституту Іжа М.М. поінформував присутніх про роботу, проведену закладом щодо вирішення питань з працевлаштування, та побажав випускникам активно використовувати знання та навички, набуті під час навчання в інституті, на службі в органах публічної влади.
     В ході зустрічей працевлаштування представники органів державної влади регіонів Півдня України ознайомили присутніх з попередніми пропозиціями стосовно працевлаштування випускників інституту 2011 року, дали вичерпні відповіді на запитання. Обговорення всіх питань відбулося в дружній, доброзичливій, конструктивній атмосфері.
     Слухачів поінформовано, що згідно Положення про працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 зі змінами, випускникам будуть видані направлення на роботу відповідно до договорів-направлень, що укладалися при вступі до інституту. Випускники повинні прибути до місця призначення не пізніше першого квітня 2011 року. Направлення видаються у відділі кадрів управління персоналом інституту разом з трудовими книжками.
     За підписом директора інституту голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим головам обласних державних адміністрацій Південного регіону та голові міськдержадміністрації міста Севастополя начальникам відповідних територіальних управлінь Головдержслужби України, а також окремим керівникам органів, установ, організацій, з якими було укладено договори-направлення на навчання, були заздалегідь надіслані листи стосовно вирішення питань щодо працевлаштування випускників відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 зі змінами.
Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©