Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

20 січня 20110 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Вінницької областей з відповідальними особами органів державної влади щодо працевлаштування

     20 січня 2011 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Вінницької областей з відповідальними особами органів державної влади з метою проведення співбесід з питань подальшого працевлаштування.
     Директор інституту Микола Михайлович Іжа був головуючим на зустрічах з випускниками з Одеської та Миколаївської областей, зустріч з випускниками з Вінницької та Херсонської областей очолив перший заступник директора Анатолій Геннадійович Ахламов.
     У заходах взяли участь куратори регіонів - заступник директора інституту - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Давтян С.Г. та декан факультету державного управління Попов М.П., а також начальник управління персоналом інституту Левицький А.О.
     У зустрічі зі слухачами з Одеської області взяли участь начальник відділу кадрової роботи та нагород апарату Одеської облдержадміністрації Бурлаченко Т.В. та заступник начальника управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області - начальник відділу реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Яворська О.І.
     Співбесіди зі слухачами з Миколаївської області провели начальник відділу кадрової роботи апарату Миколаївської облдержадміністрації Кондратюк М.В., начальник управління державної служби Головдержслужби України в Миколаївській області Апанасевич В.В. та директор Миколаївського обласного Центру підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Дибченко Д.М.
     Зустріч зі слухачами з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя заплановані на 25 січня 2011 року.
     Директор інституту Іжа М.М. поінформував присутніх про роботу, проведену закладом щодо вирішення питань з працевлаштування, та побажав випускникам активно використовувати знання та навички, набуті під час навчання в інституті, на службі в органах публічної влади.
     В ході зустрічей працевлаштування представники органів державної влади регіонів Півдня України ознайомили присутніх з попередніми пропозиціями стосовно працевлаштування випускників інституту 2011 року, дали вичерпні відповіді на запитання. Обговорення всіх питань відбулося в дружній, доброзичливій, конструктивній атмосфері.
     Слухачів поінформовано, що згідно Положення про працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 зі змінами, випускникам будуть видані направлення на роботу відповідно до договорів-направлень, що укладалися при вступі до інституту. Випускники повинні прибути до місця призначення не пізніше першого квітня 2011 року. Направлення видаються у відділі кадрів управління персоналом інституту разом з трудовими книжками.
     За підписом директора інституту голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим головам обласних державних адміністрацій Південного регіону та голові міськдержадміністрації міста Севастополя начальникам відповідних територіальних управлінь Головдержслужби України, а також окремим керівникам органів, установ, організацій, з якими було укладено договори-направлення на навчання, були заздалегідь надіслані листи стосовно вирішення питань щодо працевлаштування випускників відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 зі змінами.
Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©