Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

21 січня 2011 року в рамках святкування Дня Соборності України відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка слухачами, студентами та співробітниками Інституту

     21 січня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Інститут) було відзначено День Соборності України
     День Соборності України встановлено Указом Президента 1999 року. Це свято відзначається щорічно, 22 січня, в день проголошення на площі перед Київською Софією Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки у 1919 році. Ця подія увіковічнила мрії українського народу про незалежну, соборну державу, і унікальність її полягає в тому, що з часом вона набуває ще більшої ваги.
     З цієї нагоди протягом дня на екрані в фойє Інституту транслювались привітання зі святом та відеоролики з історії становлення Української держави.
     В читальній залі бібліотеки Інституту була організована виставка тематичної літератури, на якій експонувалися видання українських істориків, науковців, громадських діячів та публікації, що стосуються становлення української державності.
     Слухачі, студенти та співробітники Інституту відзначили День Соборності України урочистим покладанням квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка, а також взяли участь у святковому концерті з нагоди Дня Соборності України, який відбувся 21 січня в Одеському національному академічному театрі опери та балету.
     День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель, і лише в єдності дій та соборності душ можна досягти мети - розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©