Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

      24 січня 2011 року відбулася зустріч слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь з керівництвом інституту та заступником начальника управління кадрової роботи та з питань державної служби Управління справами Ради міністрів Автономної Республіки Крим О.Л. Перміновою щодо працевлаштування

      Головуючим на зустрічі з випускниками виступив директор інституту Микола Михайлович Іжа.
      У заході взяли участь декан факультету державного управління Попов М.П., а також начальник управління персоналом інституту Левицький А.О.
      Директор інституту Іжа М.М. поінформував присутніх про роботу, проведену закладом, щодо вирішення питань з працевлаштування, та побажав випускникам активно використовувати знання та навички, набуті під час навчання в інституті, на службі в органах публічної влади.
      У ході зустрічі Пермінова О.Л. ознайомила присутніх з попередніми пропозиціями органів влади стосовно працевлаштування випускників інституту 2011 року денної форми навчання, надала вичерпні відповіді на запитання. Обговорення всіх питань відбулося в дружній, доброзичливій, конструктивній атмосфері.
Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©