Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

      24 січня 2011 року відбулася зустріч слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь з керівництвом інституту та заступником начальника управління кадрової роботи та з питань державної служби Управління справами Ради міністрів Автономної Республіки Крим О.Л. Перміновою щодо працевлаштування

      Головуючим на зустрічі з випускниками виступив директор інституту Микола Михайлович Іжа.
      У заході взяли участь декан факультету державного управління Попов М.П., а також начальник управління персоналом інституту Левицький А.О.
      Директор інституту Іжа М.М. поінформував присутніх про роботу, проведену закладом, щодо вирішення питань з працевлаштування, та побажав випускникам активно використовувати знання та навички, набуті під час навчання в інституті, на службі в органах публічної влади.
      У ході зустрічі Пермінова О.Л. ознайомила присутніх з попередніми пропозиціями органів влади стосовно працевлаштування випускників інституту 2011 року денної форми навчання, надала вичерпні відповіді на запитання. Обговорення всіх питань відбулося в дружній, доброзичливій, конструктивній атмосфері.
Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©