Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

      15 лютого 2011 року відповідальні особи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ознайомили учнів випускних класів Економічного ліцею з умовами прийому на факультет менеджменту, перспективами навчання та подальшого працевлаштування, а також з матеріально-технічною базою закладу.
      Під час заходу студенти та представники Інституту провели для гостей екскурсію, по навчальному корпусу з оглядом аудиторій для проведення лекційних, практичних занять та тренінгів, сучасної електронної бібліотеки та читальної зали, комп'ютерних класів, їдальні.
      Особливу зацікавленість у випускників шкіл викликали спеціалізовані аудиторії та комп'ютерні класи. Також майбутніх студентів зацікавили можливості реалізації в науковій діяльності та участі в міжнародних студентських проектах, що надає інститут.
      Активну участь у заході взяли представники Ради студентського самоврядування, які розповіли про цікаві студентські проекти, заняття у гуртках центру культури та можливості творчої реалізації протягом навчання.
      А в приміщенні приймальної комісії майбутнім вступникам були надані консультації щодо умов прийому та підготовки документів для вступу.

      16 лютого 2011 року начальник управління персоналом Левицький А.О. та начальник міжнародного відділу Маєв А.П. провели профорієнтаційну зустріч з учнями спеціалізованої школи №10 І-ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Т.Г. Добровольского та Г.С. Шоніна.
      Представники інституту розповіли про історію інституту, його місію та діяльність, надали детальну характеристику спеціальностям, за якими здійснюється підготовка у закладі, а також запропонували присутнім вступати до інституту. Особливо зацікавила школярів інформація щодо міжнародних програм, закордонних стажувань в іноземних закладах освіти, в яких беруть участь слухачі і студенти закладу.
      Представники інституту надали відповіді на запитання, учням були надані інформаційні матеріали про інститут.


Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©