Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

      26 лютого 2011 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Інститут) відбулись урочисті збори з нагоди ювілейного 15-го випуску магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління".

      На урочистих зборах були присутні керівники центральних органів влади, регіонів Півдня України та інші почесні гості, серед яких:


ТРОЩИНСЬКИЙ
Володимир Павлович
- перший віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України;
ТЕРТИШНА
Олена Анатоліївна
- заступник начальника Головного управління державної служби України;
ГРИНЕВЕЦЬКИЙ
Сергій Рафаїлович
- народний депутат України, член Громадської ради Інституту;
ФІЛІПЧУК
Володимир Станіславович
- Герой України, Голова Громадської ради Інституту;
ХЛИЦОВ
Петро Володимирович
- заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації;
ТІНДЮК
Микола Андрійович
- перший заступник голови Одеської обласної ради;
РУКОМАНОВ
Вячеслав Михайлович
- заступник голови - керівник апарату Миколаївської обласної державної адміністрації;
КОЗІК
Анатолій Антонович
- начальник управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області, член Громадської ради Інституту;
ТКАЧУК
Андрій Леонідович
- начальник управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

      Інститут входить до системи вищих навчальних закладів IV рівня акредитації Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Національна академія) та є головним державним навчальним закладом загальнонаціональної системи підготовки керівних кадрів для органів публічної влади та топ-менеджерів для бізнес-структур Півдня України. Сфера його діяльності поширюється на Автономну Республіку Крим, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області та місто Севастополь.
      За період з 1997 року по 2011 рік, в Інституті підготовлено 3295 магістрів державного управління, які сьогодні обіймають високі посади як у державних структурах, так і в провідних підприємствах та фірмах України.
      У 2011 році диплом магістра державного управління отримали 385 осіб, серед яких 42 випускника денної форми навчання, 32 - вечірньої, 236 - заочної та 75 випускників заочно-дистанційної форми навчання.
      Серед випускників 2011 року: начальник Управління справами Державного комітету України із земельних ресурсів Р.Ю. Орішич, заступник міністра житлово-комунального господарства Ради мiнiстрiв Автономної Республіки Крим І.І. Носков, заступник начальника Головного управління кадрової політики та державної служби Управління справами Ради мiнiстрiв Автономної Республіки Крим О.Л. Пермінова, начальник Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Херсонській області В.В. Данько, начальник Херсонської обласної державної насіннєвої інспекції О.Л. Гончаренко, заступник голови Державної податкової адміністрації у Херсонської області А.М. Єропунов, заступник начальника територіального управління Головавтотранспорту у Одеській області Державної інспекції на автомобільному транспорті Ф.В. Сігал, заступник начальника Головного управління Держкомзему у Херсонській області О.В. Скопіч, начальник управління у справах сім'ї та молоді Одеської облдержадміністрації І.П. Яковлєв, начальник служби у справах дітей Одеської облдержадміністрації Л.О. Швирьова, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадмiнiстрацiї О.В. Садовський, заступник начальника управління регіонального розвитку містобудування та архітектури Миколаївської облдержадмiнiстрацiї С.М. Черняєв, заступник начальника Одеського міського управління юстиції М.І. Вовк, перший заступник міського голови м. Южне Одеської обл. А.П. Оносов, голова Гагарінської райдержадміністрації м. Севастополь О.І.Челомбітко, а також 1 голова та 4 заступники голів райдержадміністрацій, 1 заступник голови районної ради, 11 сільських та селищних голів.
      Цього року факультет державного управління вперше видав дипломи магістрів 10 випускникам денної форми, навчання яких здійснювалось за прямим державним контрактом з Головдержслужбою України, отриманим Інститутом за підсумками конкурсу та в результаті конкурентної боротьби з іншими ВНЗ.
      Урочистому отриманню дипломів магістрів передувала значна підготовча робота - складання державних екзаменів та захист магістерських робіт. За їх підсумками в цьому році 27 випускників Інституту отримали диплом магістра державного управління з відзнакою.

      Привітання випускникам із успішним закінченням навчання та отриманням дипломів магістрів надіслали:

      Янукович Віктор Федорович - Президент України;

      Ковбасюк Юрій Васильович - президент Національної академії державного управління при Президентові України;

      Мотренко Тимофій Валентинович - начальник Головного управління державної служби України;

      Матвійчук Едуард Леонідович - голова Одеської обласної державної адміністрації;

      Круглов Микола Петрович - голова Миколаївської обласної державної адміністрації.

      Особисто привітали випускників, їх гостей, колектив Інституту, а також всіх присутніх директор інституту Іжа Микола Михайлович, а також почесні гості урочистих заходів, серед яких:

      Трощинський Володимир Павлович - перший віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України;

      Тертишна Олена Анатоліївна - заступник начальника Головдержслужби України;

      Гриневецький Сергій Рафаїлович - народний депутат України, член Громадської ради інституту;

      Хлицов Петро Володимирович - заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації;

      Тіндюк Микола Андрійович - перший заступник голови Одеської обласної ради;

      Рукоманов Вячеслав Михайлович - заступник голови - керівник апарату Миколаївської обласної державної адміністрації.

      Від імені губернатора Круглова М.П. Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації було відзначено директора Інституту М.М. Іжу.
      Грамоти Одеської обласної державної адміністрації отримали викладачі Інституту Л.Л. Приходченко та В.І. Светлічний, грамоти Одеської обласної ради отримали Н.М. Драгомирецька, М.М. Миколайчук та І.Є. Бабій.
      Від імені випускників інституту цього року зі словами щирої подяки виступила Пермінова Олена Леонідівна - заступник начальника Головного управління кадрової політики та державної служби Управління справами Ради міністрів Автономної Республіки Крим.
      Увазі присутніх була представлена цікава концертна програма, підготовлена силами Центру культури слухачів та студентів інституту. Зі сцени пролунали виступи:
 • Ольги Пилипейко - танок "Очікування";

 • випускниці цього року - Ганни Селецької з піснею "Я ріка";

 • випускника цього року Олексія Щерблюка та Ганни Акименко з композицією "Аргентинське танго";

 • слухачок факультету державного управління Наталії Юрченко та Олени Денисенко з піснею "Як у нас на Україні".


 •       Ведучі церемонії - випускники денної форми навчання факультету державного управління Анатолій Кузан та Яна Алєксєєва.
        Також на урочистих заходах були присутні представники засобів масової інформації Одеського регіону.
        В 2009 році було започатковано діяльність Асоціації випускників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, до якої вступили й більшість випускників інституту цього року, а також можуть вступити всі бажаючі зі складу як випускників 2011 року, так і випускників Інституту минулих років.
        Для підготовки спеціалістів високої кваліфікації в інституті створено розвинуту матеріально-технічну базу: чотириповерховий навчальний корпус, спеціалізовані аудиторії, зал для проведення відеоконференцій, аудиторія для заочно-дистанційної форми навчання, сучасна бібліотека, гуртожиток готельного типу з кімнатами на дві особи, їдальня, буфет, сучасна комп'ютерна техніка, аудіо- та відеоапаратура. Все це та розташування закладу в курортній частині міста Одеса забезпечують максимальну оптимізацію навчального процесу.
        В інституті запроваджено систему моніторингу якості навчання з використанням сучасних інформаційних технологій, що підвищує ефективність та якість навчального процесу, сприяє врахуванню пропозицій слухачів та студентів у відповідності до вимог Болонського процесу. За підсумками останніх чотирьох років інститут визнано кращим серед вищих закладів освіти гуманітарного профілю Одещини.
        У 2010 році вперше серед навчальних закладів системи Національної академії та вищих навчальних закладів Півдня України інститут отримав Міжнародні сертифікати IQNet та DQS, що підтверджують успішне впровадження і використання в закладі системи управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 9001: 2008. Це уможливило використання сучасного менеджменту в організації ефективної роботи навчального закладу.
        Провідною ланкою в роботі інституту є 10 кафедр. Сьогодні тут на постійній основі здійснюють навчальну, методичну та наукову діяльність 26 професорів і докторів наук, 78 доцентів і кандидатів наук, що складає 85% загального складу викладачів і науковців. Це - один з найвищих показників серед ВНЗ м. Одеса та Півдня України.
        До навчального процесу традиційно залучаються висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, іноземні науковці та спеціалісти-практики з великим досвідом роботи в органах публічної влади.
        В інституті здійснюється виховна робота в навчальний і позанавчальний час. Створені умови для успішного поєднання навчання слухачів і студентів з їх творчістю, спортом, участю в цікавих заходах, поїздках та екскурсіях. У Центрі культури слухачів і студентів вони можуть реалізувати свої творчі здібності в різних галузях культури та мистецтва.
        Інститут результативно здійснює підвищення кваліфікації кадрів. З 1996 року оновили професійні знання майже 30 тисяч державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Південного регіону України.
        Налагоджено в Інституті й міжнародне співробітництво. За підтримкою міжнародних фондів заклад бере участь у багатьох міжнародних проектах і програмах, співпрацює з ВНЗ та організаціями майже 20 країн. Зокрема, в навчальному процесі активно використовується передовий досвід споріднених навчальних закладів Франції, Німеччини, Польщі. Інститут активно співпрацює з навчальними закладами-партнерами в Російській Федерації. Тільки у 2010 році стажування за кордоном пройшли 37 слухачів та студентів закладу.
        Невід'ємною складовою в діяльності Інституту є наукова робота та підготовка наукових і науково-педагогічних кадрів. Тут створена та планомірно працює спеціалізована вчена рада К 41.863.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальностями 25.00.01 - теорія та історія державного управління та 25.00.02 - механізми державного управління, 25.00.04 - місцеве самоврядування.


  Фотогалерея додається.
  Також шукайте нас у соціальних мережах
  ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
  ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©