Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG


     10 березня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали Генеральний консул Греції в Одесі Антоніос Хазіроглу та заступник Генерального консула Греції в Одесі Андреас Тсакас. Дипломати зустрілися з директором Інституту М.М. Іжею та першим заступником директора А.Г. Ахламовим. На початку зустрічі директор ОРІДУ подякував грецьким дипломатам за візит та окремо відзначив давні історичні зв'язки між грецьким та українським народами. Під час зустрічі представники Генерального консульства отримали інформацію про основні напрямки діяльності навчального закладу, його історію та досягнення, факультети та спеціальності, міжнародне співробітництво з європейськими навчальними закладами та організаціями партнерами.
     В свою чергу Генеральний консул Греції в Одесі висловив подяку за запрошення та за змістовну інформацію щодо діяльності Інституту. Дипломат висловив готовність вивчити питання щодо сприяння налагодженню двосторонньої співпраці з грецькими навчальним закладами відповідного профілю. Також Сторони обговорили можливість проведення обмінних візитів слухачів, студентів, представників професорсько-викладацького складу, організацію культурних заходів на базі ОРІДУ.
     В рамках візиту представники Генерального консульства Греції в Одесі ознайомились з матеріально-технічною базою Інституту, оглянули музей навчального закладу, спеціалізовані аудиторії, актову залу, відвідали центр дистанційного навчання та бібліотеку.
Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©