Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

      17 березня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) взяли участь у профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл м. Котовськ та Котовського району Одеської області, яка була організована районним центром зайнятості.


     Начальник управління персоналу Левицький А.О. розповів про інститут, його діяльність, факультети, специфіку навчання, а також надав детальну характеристику спеціальностям, за якими здійснюється підготовка у закладі.
     Особливу зацікавленість у випускників шкіл викликали можливості стажування в іноземних закладах освіти - партерах інститут, а також обов'язкова практика на провідних підприємствах та в організаціях Одеського регіону, яка є невід'ємною складовою бакалаврської підготовки.
     В ході зустрічей були продемонстровані презентація інституту та відеоролик про факультет менеджменту. Учням, викладачам та працівникам центру зайнятості були надані роздаткові рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски.

Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©