Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

      17 березня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) взяли участь у профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл м. Котовськ та Котовського району Одеської області, яка була організована районним центром зайнятості.


     Начальник управління персоналу Левицький А.О. розповів про інститут, його діяльність, факультети, специфіку навчання, а також надав детальну характеристику спеціальностям, за якими здійснюється підготовка у закладі.
     Особливу зацікавленість у випускників шкіл викликали можливості стажування в іноземних закладах освіти - партерах інститут, а також обов'язкова практика на провідних підприємствах та в організаціях Одеського регіону, яка є невід'ємною складовою бакалаврської підготовки.
     В ході зустрічей були продемонстровані презентація інституту та відеоролик про факультет менеджменту. Учням, викладачам та працівникам центру зайнятості були надані роздаткові рекламні матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски.

Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©