Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Вінниця


     З 27 по 28 квітня 2011 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до м. Вінниця. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Вінницької області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
     Представники інституту працювали на базі Вінницької обласної державної адміністрації, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів. Вступникам була надана можливість пробного складання вступного екзамену-тестування.
     Члени робочої групи приймальної комісії інституту: відповідальний секретар приймальної комісії, декан факультету державного управління Микола Петрович Попов, начальник управління персоналом Артур Олексійович Левицький та провідний фахівець управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Наталія Володимирівна Данькіна здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
     Інформація про місію та діяльність інституту, а також інформація про роботу представників інституту в Вінницькій області висвітлювалась в обласний та міських засобах масової інформації.
     Заплановані наступні виїзди робочої групи приймальної комісії інституту: до м. Миколаєва - 5 травня, до м. Сімферополя - 10-13 травня, до м. Херсона -11-12 травня.
     Прийом документів від вступників на спеціальності "Держане управління" та "Публічне адміністрування" триває до 9 червня 2011 року.

Фотогалерея додається.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©