Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

     
Зустріч викладачів кафедри економічної та фінансової політики нашого інституту з професором кафедри Національної та міжнародної політики Німецького університету адміністративних наук міста Шпейєр доктором Андреасом Кнорром (Німеччина).

    19 квітня 2011 року відбулася зустріч викладачів кафедри економічної та фінансової політики нашого інституту з професором кафедри Національної та міжнародної політики Німецького університету адміністративних наук міста Шпейєр доктором Андреасом Кнорром (Німеччина). Зустріч проведена в рамках робочого візиту доктора Кнорра до ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
    В ході зустрічі відбулася змістовна та конструктивна бесіда щодо тематики наукових досліджень кафедр, сфери наукових інтересів викладачів та перспективних напрямків подальшого співробітництва.
    За результатами зустрічі досягнуто домовленості по налагодження зв'язків між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Німецького університету адміністративних наук міста Шпейєр за напрямками: обмін науковими дайджестами, проведення міжнародного телемосту, організація спільних наукових досліджень за тематикою, що представляє науковий інтерес для обох сторін.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©