Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

11 травня 2011 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Херсон

     11 травня 2011 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до м. Херсон. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Херсонської області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
     Представники інституту працювали на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів.
     Вступникам була надана можливість пробного складання вступного екзамену- комп'ютерного тестування.
     Члени робочої групи приймальної комісії інституту: керівник групи - заступник директора інституту з наукової роботи Сергій Афанасійович Попов, начальник управління персоналом Артур Олексійович Левицький, провідний спеціаліст деканату факультету державного управління Наталія Вікторівна Хаджирадєва та провідний фахівець сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Юлія Ігорівна Дубіна здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
     В рамках візиту С.А. Попов та А.О. Левицький здійснили робочу зустріч із заступником керівника виконавчого апарату, керуючим справами Херсонської облради Валерієм Леонідовичем Григоренко, а також іншими керівниками органів публічної влади регіону.
     Прийом документів від вступників на спеціальності "Державне управління" та "Публічне адміністрування" триває до 9 червня 2011 року.


Фотогалерея додається.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©