Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

У період з 8 по 14 травня 2011 року делегація Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) брала участь у навчальній програмі для студентів і викладачів ОРІДУ під назвою "Шлях до Європейського Союзу", яка проходила на базі Малопольської Агенції Регіонального Розвитку (MARR м. Краків, Польща).

     До складу делегації входили: Приходченко Людмила Леонідівна, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, 4 слухача І курсу спеціальності "Управління проектами", 1 слухачка І курсу спеціальності "Державне управління" та студентка 4 курсу спеціальності "Менеджмент".
     В рамках програми семінару було обговорено питання функціонування агентств регіонального розвитку. А саме:
     

 • модель публічної адміністрації у Польщі під час зустрічі у Малопольському інституті територіального самоуправління та адміністрації;
       
 • еволюція системи підтримки підприємництва в Польщі (система позичок та поручництва, підтримки інноваційних фірм та безповоротної позики, надання послуг консультаційними пунктами);
       
 • реструктуризації та модернізації сільського господарства шляхом впровадження програм, які реалізує Бюро підтримки інвестицій MARR;
       
 • альтернативні способи фінансування комунальних інвестицій: публічно -приватне партнерство;
       
 • просування експорту малопольських підприємств та розташування іноземних інвестицій.
       Крім того, було організовано індивідуальні зустрічі для слухачів спеціальності "Управління проектами" Нижник Любові та Губень Раїси з директором технікуму Гастрономії Генриком Холіч під час якої було отримано чимало корисної інформації та обговорено питання можливого співробітництва, зокрема, можливості проходження стажування. Крім того, слухачка спеціальності "Управління проектами" Толмачевська Вікторія відвідала банк пуповидної крові, де ознайомилася із специфікою його діяльності та стратегією подальшого розвитку.
       Серед інституцій, задіяних у семінарі з Польської сторони були: Центр Трансферу технологій Краківського політехнічного університету; відділ стратегії та розвитку м. Кракова; Краківський технологічний парк; Малопольський регіональний Фонд Поручництва; Департамент обслуговування інвесторів, Департамент підтримки підприємництва, Департамент управління проектами та програмами, Бізнес парк Малопольського агентства регіонального розвитку.
       Представники ОРІДУ брали активну участь в обговоренні всіх питань, вони отримали можливість збагатити набуті теоретичні знання за допомогою вивчення закордонного досвіду не тільки під час занять, дискусій та "круглих столів", але й ознайомлення із практичними результатами діяльності MARR. А також обговорити практичні кроки подальшої співпраці.
       На завершення навчального семінару відбулася зустріч із польським депутатом Європарламенту Богуславом Соником та консулом Генерального Консульства України в Кракові Олегом Фіногеновим.


  Фотогалерея додається. • Також шукайте нас у соціальних мережах
  ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
  ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©