Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

     26 травня 2011 року представник Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Нагорна І.В. брала участь у роботі ІХ міжнародного наукового форуму "Державна влада та місцеве самоврядування в Росії: історія та сучасність", який проходив на базі Північно-Західної академії державної служби (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація). На форумі розглядалися проблеми в сфері державного і муніципального управління та шляхи їх вирішення, а також обговорювалися питання становлення та розвитку інститута президентства в Росії.
     В роботі форуму приймали участь науковці та практики - представники органів влади м. Санкт-Петербург та Ленінградської області, представники навчальних закладів України, Белорусі, Китаю.
     Крім того, під час робочої зустрічі Нагорної І.В. з в.о. проректора з наукової роботи ПЗАДС Волковим В.О. було обговорено та затверджено програму проведення літньої школи для аспірантів "Сучасні аспекти публічного управління Росії та України", яку планується провести на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України в рамках Протоколу намірів між Північно-Західною академією державної служби та Одеським регіональним інститутом державного управління.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©