Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

   З 29 червня по 2 липня 2011 року в Інституті спільно з Північно-Західною академією державної служби Російської Федерації (м.Санкт-Петербург, далі - ПЗАДС) проводилася літня школа аспірантів "Сучасні тенденції публічного управління Росії та України". Згідно з Програмою літньої школи проведено теоретичні й практичні заняття, ознайомлено з науковими напрацюваннями фахівців Інституту, його навчально-матеріальною базою та надано можливість працювати в бібліотечному фонді ОРІДУ.
    Провідні науковці Інституту та ПЗАДС на лекціях висвітлили актуальні питання щодо: забезпечення національної безпеки в умовах глобалізації (д.і.н. М.М.Шумілов); державного регулювання ринкової економіки (д.держ.упр. В.П.Марущак); забезпечення ефективності державного управління (д.держ.упр. Л.Л.Приходченко); антикризового управління в трансформаційний період (д.держ.упр. Т.І.Пахомова).
   За зазначеною тематикою та результатами дисертаційних досліджень аспірантів відбулася жвава дискусія. В ході виїзного заняття до мерії м. Южне Одеської області представники виконавчого комітету висвітлили пріоритетні напрямки їх діяльності. Рівень розвитку соціальної сфери м. Южне приємно вразив колег з ПЗАДС. В рамках культурної програми учасники літньої школи відвідали музеї та ознайомилися з культурною спадщиною м. Одеси. За підсумками роботи літньої школи була досягнута домовленість про укладання широкомасштабної угоди про співробітництво між Інститутом та ПЗАДС.Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©