Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG
Людям із порушенням зору (Тестова система)

   У період з 31 липня по 8 серпня 2011 року слухач факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) Кулик Павло брав участь у літній школі "Молодь проти корупції", яка проводилися Місією Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) у місті Вадул луй Воде, (Республіка Молдова).
   Представник інституту став учасником даного заходу в результаті ретельного конкурсного відбору, проведеного співробітниками Місії EUBAM, де враховувалися обізнаність кандидатів у сфері боротьби з корупцією, їх мотивація, досвід участі у міжнародних програмах.
   Серед основних питань, які обговорювалися в ході роботи літньої школи, були:
   - поняття "Корупція" і його історичний розвиток;
   - міжнародні інструменти з протидії корупції;
   - європейські принципи "Доброго врядування" як інструменти боротьби з корупцією;
   - стандарти етичної поведінки на державній службі - інструмент превенції корупції;
   - злочинні діяння корупційного характеру, передбачені кримінальним кодексом;
   - оперативні розробки та розслідування актів корупції;
   - боротьба з відмиванням грошей.
   У ході заходу перед аудиторією виступали: прем'єр-міністр Республіки Молдова Влад Філат; голова місії EUBAM Удо Буркхолдер, а також експерти Місії, співробітники Прикордонної служби та правоохоронних органів Республіки Молдова.
   Слухач ОРІДУ мав можливість взяти участь у конференції в Центрі по боротьбі з корупцією та економічними злочинами Республіки Молдова, відвідати Генеральне управління з попередження корупції та Польовий офіс Місії EUBAM в Кишиневі. Крім того учасникам була запропонована насичена культурна програма, зокрема, були організовані екскурсії в м. Кишинів і Старий Оргіїв.
   Підсумком заходу стала підготовка кожним учасником і захист перед аудиторією презентації на задану тематику. Успішне завершення представником ОРІДУ роботи в рамках літньої школи було засвідчено міжнародним сертифікатом.
   

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©