Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ
З НАГОДИ ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

   1 вересня 2011 року в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті заходи з нагоди початку нового 2011 - 2012 навчального року.
   На урочистих зборах були присутні керівництво інституту, науково-педагогічні працівники, а також слухачі, студенти, та їх батьки.
   Серед почесних гостей заходу були присутні керівники підрозділів центральних органів влади та органів публічної влади Південного регіону України:
   - Хлицов Петро Володимирович - заступник голови - керівник апарату Одеської облдержадміністрації;
   - Черненко Сергій Олександрович - перший заступник Одеського міського голови;
   - Загороднюк Сергій Васильович - начальник управління організації фундаментальних та прикладних досліджень Національної академії державного управління при Президентові України;
   - Андрієнко Юрій Георгійович - перший заступник Миколаївського міського голови, випускник інституту;
   - Козік Анатолій Антонович - начальник управління Нацдержслужби України в Одеській області, член Громадської ради інституту;
   - Ровинський Юрій Олександрович - начальник Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку;
   - Буратинський В'ячеслав Васильович - голова Федерації профспілок Одеської області, член Громадської ради інституту;
   - Нєнов Іван Георгійович - головний редактор газети "Одеські вісті", член громадської ради інституту;
   - Маслов Юрій Костянтинович - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності Одеської облради.
   На урочистих заходах були присутні представники засобів масової інформації Одеського регіону.
   Особисто привітали всіх присутніх директор інституту Микола Михайлович Іжа, а також почесні гості урочистих заходів П.В. Хлицов, С.О. Черненко, С.В. Загороднюк, А.А. Козік та Ю.О. Ровинський.
   Від імені слухачів та студентів інституту присутніх привітали голова Ради студентського самоврядування Ірина Коваль та голова Ради слухачів Євген Герасевич, які запросили першокурсників вступити в дружну студентську сім'ю.
   Наприкінці урочистостей ведучі заходу запросили на сцену директора інституту М.М. Іжу, який нагородив кращих за підсумками вступних іспитів слухачів та студентів інституту, а також вручив першокурсникам символічні студентський квиток та посвідчення слухача.
   Зі сцени також пролунали творчі номери, підготовлені Центром культури студентів та слухачів інституту.
   Інститут входить до системи вищих навчальних закладів IV рівня акредитації Національної академії та є головним державним навчальним закладом загальнонаціональної системи підготовки керівних кадрів для органів публічної влади та топ-менеджерів для бізнес-структур Півдня України. Сфера його діяльності поширюється на Автономну Республіку Крим, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області та місто Севастополь.
   Чотири роки поспіль Інститут визнано кращим серед вищих закладів освіти гуманітарного профілю Одещини
   За 16 років існування інститутом підготовлено понад 5 тисяч управлінців, які обіймають ключові посади в органах державної влади та місцевого самоврядування України, а також у банківській, фінансовій та інвестиційній сферах. Всього ж інститутом підготовлено 3295 магістрів державного управління, здійснено підготовку 738 бакалаврів та 286 спеціалістів з менеджменту, випущено 698 магістрів з кваліфікацією керівника проектів та програм.
   У 2011 році до інституту вступили 425 слухачів факультету державного управління, з яких 375 осіб навчатимуться за спеціальністю "Державне управління" та 50 слухачів - за новою та перспективною спеціальністю "Публічне адміністрування". Всього вступило до інституту за спеціальностями галузі знань "Державне управління" на денну форму навчання - 70 осіб, на вечірню форму навчання - 35, на заочну - 253 та на заочно-дистанційну форму навчання - 67 осіб. Слухачами факультету державного управління за спеціалізацією "Управління охороною здоров'я" у цьому році стали 36 осіб. Студентами спеціальності "Менеджмент" (бакалавр) стали 54 особи, "Менеджмент організацій і адміністрування" (спеціаліст) - 50 осіб, слухачами спеціальності "Управління проектами" (магістр) - 91 особа.Фотогалерея додається.
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©